24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

MANGO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 211 64 70

İspanya Barcelona şehrinde ilk mağaza açılışını 1984 yıllarında yapan Mango, kadınlar tarafından tercih edilen günümüzün en iyi kadın giyim mağazalarından biridir. 109 ayrı ülkede hizmet veren ve bugün 14 binden fazla personeliyle beraber aktif olarak hizmet gösteren Mango ile kaliteli ve özgün moda anlayışıyla özgü siz de kaliteli tasarımlarla fark yaratan giyime sahip olabilirsiniz.

Türkiye’de Mango mağaza sayısı 100’ün üzerinde bulunurken aynı zamanda online e-ticaret alanında da satışlarını internet sitesi üzerinden aktif şekilde gerçekleştirmektedir. Yetkin bir yere sahip olan hazır giyim sektöründe rekabet edebileceği çok az marka ile beraber lider konumda olmasıyla bilinir. Mango müşteri hizmetleri müşteri memnuniyetine önem veren çağrı merkezi iletişim bilgileriyle beraber her konuda görüşme yapabileceğiniz ve sorularınızı paylaşarak Mango alışveriş deneyimleriniz hakkında varsa sorunlarınızı bildireceğiniz bir hizmet sunar.

Mango çağrı merkezi telefon numarası üzerinden yapacağınız görüşmelerde, Mango ürünleriyle ilgili soru ve sorunlarınızı paylaşabilir, satın aldığınız ürünler hakkında varsa şikâyet ya da sorularınızı iletebilirsiniz. Bununla beraber online alışverişte yaşanabilir tüm aksaklık, kargo ya da benzer süreçlerinizi de paylaşarak anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

MANGO ÇAĞRI MERKEZİ Telefon Numarası

Kadın giyim dışında çoğu mağazasında erkek ve çocuk giyimi üzerine de şık kıyafetlerin yaratıcısı Mango, tasarımlarıyla her zaman kaliteli ve farklılık kazandırmayı başarıyor. Türkiye’de birçok satış noktası bulunduğu üzere, internetten de satış noktasında yardımcı olan Mango çağrı merkezi ile beraber görüşme yapabilir, aşağıda yer alan telefon numarası üzerinden müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. Mango iletişim numarası aşağıda yer aldığı gibi hafta içi her gün saat 08.00 – 18.00 saatlerinde telefon üzerinden görüşebilir, satın aldığınız tüm ürünler hakkında şikayet kaydı açabilir ya da sorularınızı paylaşarak bilgi, destek ve istekte bulunabilirsiniz.

MANGO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 211 64 70

MANGO Şikayet Hattı

Şikayetinizi dilediğiniz gibi Mango çağrı merkezi telefon numarası üzerinden şikayet hattına bırakabilir ve görüşme yapabilirsiniz. Direkt olarak Mango’nun 444 lü numarası bulunmamakta, sadece 0850 ile başlayan çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır. Bu numara ile beraber hem çağrı merkezi desteği sağlar hem de şikayet kayıtlarını alarak Mango, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefler.

MANGO İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Hazır giyim dünyasında birçok kampanya anlık, haftalık veya dönemlik hızla yapılmaktadır. Bu konularda siz de yakından takip etmek için Mango kampanyaları ve duyuruları hakkında iletişimde kalmak için sosyal medyayı güçlü bir şekilde kullanabilir, Mango sosyal medya hesaplarını aşağıdaki gibi görebilirsiniz. İstediğiniz hesabı takibe alabilirsiniz.

MANGO Destek İletişim: https://shop.mango.com/tr/help/376.html

MANGO Facebook

MANGO Twitter

MANGO İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!