4 Mart 2021 tarihinde güncellendi.

KURYENET Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 444 93 93

Posta işletmesi olarak tanımlanan Kuryenet, bugün 460 acente ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanında var olan şirketlerden biridir. Hem bireysel hem de kurumsal süreçlerle ilgili olarak sağladığı destekler sayesinde dağıtım dünyasında yeniliği her zaman geçmişten bugüne kadar geliştirerek getirmeyi başaran markalardan biridir. Türkiye’de her zaman ilkleri başaran bir marka olup, Barkod ile birlikte gönderi takibini de yapabileceğiniz bir sistemi geliştirmiştir.

Randevu ile teslim etme süreçleri, kimlik tespiti ya da imza gibi posta dünyasının yenilikleriyle beraber Kuryenet, her zaman en yeni şekilde insanların isteklerini karşılayan, posta süreçlerini en doğru şekilde doğru zamanlama ile sunan marka olmuştur.  Özel bir acente servisiyle beraber hızlı ve güvenli teslim noktasında en iyi desteği sağlarken, bunların tamamını da %100 Türk sermayesiyle başaran bir marka olmuştur.

Bugün 460’tan faza noktada 3000 personel çalışan ve 1500 aracıyla beraber bölge dışı noktasında en iyi dağıtım ağına sahip şirketlerden biridir. Kuryenet, bünyesinde Narpost markası ile birlikte bugün hem posta işletmesi olarak hem de kargo süreçleri olarak en iyi şekilde dağıtım işini üstlenmektedir. Olası sorunlara karşı da Kuyenet müşteri hizmetleri ile her an görüşebilir ve bilgi, destek alabilirsiniz.

Kuryenet Kargomu Nasıl Takip Ederim?

Kuryenet ile gelecek bir kargo, postanız varsa bu konuda hem bilgi hem de destek almak için aşağıdaki link üzerinden direkt sorgulama yapabilirsiniz. Gönderilerin gönderi koduna göre sorgulamasını yapacağınız bu hizmette Kuryenet üzerinden gelecek paketinizin nerede olduğu ya da hangi aşamada olduğunu da öğrenebiliyorsunuz.

Takip numarası ve doğrulama kodu girerek gönderi izleme ekranı için şu linke tıklayın: https://musterihizmetleri.kuryenet.com.tr/MusteriHizmetleriKuryenet/GonderiSorgulama.aspx

KURYENET Telefon Numarası: 0212 444 93 93

KURYENET İletişim Numarası

Takip ve raporlama sistemi ile ilgi gören Kuryenet Türkikiye’nin kargoculuk sektöründe her geçen gün yenilikler ile tanışmasını sağlamaktadır. 2012-2013 yılında akıllı otomasyon sistemine geçen ve gönderim öncesi işlemlerde otomasyon uygulayan Kuryenet bu alanda da ilke imza atmıştır. Kuryenet çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0212 444 93 93 veya 0850 222 93 93 numaralarını tuşlayabilirsiniz.

Yukarıda yer alan müşteri hizmetleri telefonuyla birlikte dilediğiniz her zaman iletişime girebilir ve 0212’li telefon no sayesinde müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz. Dilediğiniz her zaman sizlerde çağrı merkezi olarak 444 93 93 No’yu da arayarak sorgulamasını yapabilirsiniz. Dilerseniz bu telefon numarası üzerinden şikayet, istek veya önerilerinizi de aynı numaradan bildirerek; dilediğiniz her zaman bu bilgiler üzerinden çağrı merkezi desteğini alabilirsiniz.

Kuryenet Şikayet Formu nedir?

Kuryenet, müşterilerinin tüm postalarını hızlı teslimatını sağlarken, verdiği sözünü de yerine getirmek istediği personelleriyle beraber sahada aktif şekilde çalışır. Bu anlamda Türkiye’de de öncü olmayı başarmış ve örnek firmalardan biri olmuştur. Bununla beraber süreç hakkında olası sorunlara karşılık şikâyet kayıtlarınızı da dikkate alarak, dikkatli şekilde takip eder ve bilgilendirme sağlar.

Şikayet konuları hakkında Geç Teslimat, Randevu Uymama, Yanlış Teslimat, Kayıp Gönder, Hasarlı Gönderi ya da Personel Davranışı gibi konular içermektedir. Bu konuların tamamı için aşağıdaki linkten direkt şikâyet kaydı bırakarak talebinizi bildirebilir ve Kuryenet çağrı merkezi şikayet hattının sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Kuryenet Şikayet Hattı Form Ekranı: https://www.kuryenet.com.tr/sikayet-formu

Kuryenet Teşekkür, İstek ve Öneri Formları

Her zaman en iyisi olma yolunda ilerleyen her şirket gibi hem teşekkür hem de istek – öneri gibi formları da ayrı bir biçimde tutarak, müşteri taleplerini değerlendirmeye özen gösteren Kuryenet’in aşağıdaki Teşekkür Formu ve istek – öneri formlarına da ulaşarak iletişime geçebilirsiniz.

Kuryenet Teşekkür Formu: https://www.kuryenet.com.tr/tesekkur-formu

Kuryenet İstek, Öneri Formu: https://www.kuryenet.com.tr/oneri-formu

Kuryenet Sosyal Medya Adresleri

İstediğiniz her zamanda da aşağıda yer alan bilgilerle birlikte sosyal medya üzerinden de Kuryenet’i takip edebilirsiniz. Facebook, Twitter ya da Instagram üzerinden aktif şekilde takip ederek yeni hizmetler hakkında güncel bilgiler edinebilir ya da benzer şekilde de sosyal medyada takipte kalarak kampanya, aktif duyuru vb. bilgilere sahip olabilirsiniz.

KURYENET Facebook

KURYENET Twitter

KURYENET İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!