Kuryenet Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Türkiye genelinde 460 acente ve 3000’den fazla personel ile hizmet veren Kuryenet, kargo dağıtımı alanında pek çok farklı yeniliğe imza atmış bir markadır. Kuryenet kargo takip sisteminin Türkiye’de ilk defa kullanılmasını sağlamış bir kargo firmasıdır. Kurulduğu ilk günden beri gönderilerini barkotlayarak işlemlerini gerçekleştiren Kuryenet randevu ile teslimat ve kimlik karşılığı teslimat gibi yenilikleri ile de kargoculuk sektörünün gelişmesine katkı sağlamıştır.

Takip ve raporlama sistemi ile ilgi gören Kuryenet Türkikiye’nin kargoculuk sektöründe her geçen gün yenilikler ile tanışmasını sağlamaktadır. 2012-2013 yılında akıllı otomasyon sistemine geçen ve gönderim öncesi işlemlerde otomasyon uygulayan Kuryenet bu alanda da ilke imza atmıştır. Kuryenet çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0212 444 93 93 veya 0850 222 93 93 numaralarını tuşlayabilirsiniz.


Kuryenet Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için 12 yorum

 1. SAYIN YETKİLİ
  adıma gönderisi yapılan Yapı kredi kartı ,teslim adresi iş adresi yerine ev adresi olarak belirtilmiş. gönderinin iş adresime gönderilmesini rica ederim.

  İŞ ADRESİ: NİŞANTAŞI RÜŞTÜ UZEL MES.LİSESİ TEŞVİKİYE CAD NO:10 ŞİŞLİ İSTANBUL

 2. 4449393 numaranizdan derdimi anlatacak bir insana ulasamiyorum, telesekreter hep ayni seyi soyluyor, Aydin efeler merkez subenizi her is saatlerinde ariyorum hic kimse cevap vermiyor. kac gundur nerdeyse hergun ayni adrese randevu al dugmesine basiyorum hala ziraat bankasi banka kartim gelmedi. kuryenet tarafindan madur edildim.
  barcode numarasi: 3800*****6732

  1. Merhabalar, yoğunluğa bağlı müşteri hizmetletine ulaşmak bazen zor olabiliriyor dilerseniz en yakın şubeye gidebilirsiniz işleriniz daha hızlı hallolacaktır

  1. Merhabalar yenibosna kuryenet
   0(212) 444 93 93

   Adres: Yenibosna Merkez Mah. Değirmenbahçe Cad. No:34 Bahçelievler, İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir