Türkiye’de hizmet sunan bankalar arasında dijital bankacılığa büyük bir özen gösteren Yapı Kredi, aynı zamanda kredi başvurusu imkanları ve sunduğu kredi fırsatları ile de dikkat çekiyor. Herkesin ihtiyacı olabilecek alanlarda indirimler ve uygun ödeme seçenekleri sunan Yapı Kredi bankası istediğiniz seçeneklere kolay bir şekilde erişebilmenize destek sağlıyor.

Birikim yapmak isteyenlerin ve kredi almak isteyenlerin ilk tercih ettiği bankalardan olan Yapı Kredi, düşük faiz oranlarıyla müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. 1944 yılından beri hizmet veren Yapı Kredi, Türkiye’nin en büyük 4. bankası olarak anılmaktadır. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz harcamalara özel krediler almak istiyorsanız Yapı Kredi’yi tercih edebilirsiniz.

İnternet üzerinden hizmet sunan yüzlerce banka olmasına rağmen Yapı Kredi, daha pratik bir şekilde bu hizmetlerden yararlanabilmenizi sağlıyor. Mobil uygulaması ve resmi internet sitesi üzerinden internet bankacılığı hizmetleri sunan Yapı Kredi aynı zamanda kampanyalarını da internet üzerinden takip edebilmenizi sağlamaktadır.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarasına da sahiptir. 444 0 444 numarası üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, istek, soru, görüş, öneri, şikayet ve isteklerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.