9 Eylül 2020 tarihinde güncellendi.

Hepsi JET Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 558 0 333

Hepsiburada markasına ait olan HepsiJET, son dönemlerde oluşan en iyi kargo faaliyetlerinden birini Hepsiburada bünyesinde sürdüren markalardan biri oldu. HepsiJET, Türkiye’nin geneline hizmet veren firmalardan biri olarak hızlı ve kaliteli şekilde ürün gönderimi konusunda başarılı bir yol çiziyor. Türkiye genelinde hitap ettiği müşteri kitlesi, çok fazla sayıda olması nedeniyle müşteri iletişim hizmetlerinde de yoğun bir destek merkezi kurmayı başardı.

Müşteri iletişim numarası ile birlikte hızlı bir şekilde online ya da telefon numarası üzerinden müşteri desteğine 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz operasyon merkezi sayesinde en kısa süre içerisinde kurumsal destek veren bir marka haline dönüştü. HepsiJET iletişimi konusunda müşteriler, güncel haliyle nasıl iletişim kurabilecekler?

HepsiJET Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HepsJET çağrı merkezi telefon numarasıyla beraber siz de firmayı temsil eden yetkili müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda en hızlı probleme dayalı çözüm sunan müşteri hizmetleri, ürün ve hizmetlerle alakalı olarak tüm talep ya da şikayetlerinizi kayda alarak, çözüm odaklı yaklaşmaktadırlar. Müşteri hizmetleriyle görüşmeniz esnasında, çağrı merkezinde istediğiniz sonucu alamazsanız eğer yazılı ve hızlı dönüş olması adına Hepsijet WhatsApp iletişim numarasından da görüşme yapabilirsiniz.

HepsiJET WhatsApp İletişim: 0549 558 03 03

HepsiJET Şikayet Hattı: 0850 558 0 333

HepsiJET çağrı merkezi telefon numarası ürün ve hizmetler hakkında destek veren bir telefon numarası olduğu gibi çağrı merkezini aynı zamanda şikâyet hattı olarak da kullanabiliyorsunuz. Ürün ve hizmetlere dayalı olarak sorunları bildireceğiniz, firmanın yetkili birimiyle görüşerek soru ve sorunlarınızı ileterek çözüme kavuşmasını isteyeceğiniz bir alandır.

HepsiJET Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Nasıl Olur?

HepsiJET müşteri temsilcilerini ilgili çağrı merkezi telefon numarasını aradığınızda, hızlıca ulaşmak istiyorsanız doğrudan zaten telefonda anonsa göre yönlendirilmektesiniz. Kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanarak, doğrudan bir işlem yapmadan görüşme yapabilir, bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

HepsiJET İletişim Formu

Taleplerinizi online bildirmek istediğinizde HepsiJET, sizlere iletişim formu sayfası sunar. Bu sayfa üzerinden iletişim bilgisi ile beraber güncel iletişim formu sayesinde ad, soyad, e-posta adresi, mesajınız şeklinde tüm detayları doldurarak talepte bulunabilir, öneri veya şikayetinizi bildirebilirsiniz. Buna göre ilgili form ile beraber sorunsuz olarak e-posta yoluyla görüşmeyi yapmış olabilirsiniz.

HepsiJET Online İletişim Formu

HepsiJET İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

E-posta adresi ile iletişime geçmek, en hızlı şekilde resmi yazışma yapmak adına kurumsal ya da bireysel olarak görüşmelerinizi HepsiJET e-posta adresinden de görüşebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerle ilgili olarak çözüm önerileri bulabileceğiniz, iletişim adresiyle beraber hızlı bir şekilde iletişim kanalı olması adına görüşeceğiniz e-posta adresi aşağıdaki gibidir.

E-mail İletişim Adresi: info@hepsijet.com

HEPSİJET Facebook

HEPSİJET Twitter

HEPSİJET İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!