3 Nisan 2021 tarihinde güncellendi.

Hepsiburada Çağrı Merkezi İletişim Numarası: 0850 252 40 00

1998 yıllarından bu yana Türkiye’de internetten alışveriş dünyasına ilk adımlarını atan markalardan biri Hepsiburada, tedarikçi firma anlaşmasıyla beraber internetten alışveriş imkanlarıyla ürünleri doğrudan kendisinin gönderdiği bir yapıya sahiptir. Hepsiburada, kendine ait mağazasında 700 bini aşkın ürünleriyle beraber, Türkiye’nin her yerine kargo ile ürün satışı sağlamakta olan bir marka olurken, internette markaya ait çağrı merkezi telefon numarası, çağrı merkezi doğrudan bağlanma nasıl yapılır? Gibi konular merak ediliyor.

Hepsiburada Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

İnternet üzerinden güvenli alışveriş yapacağınız adreslerden biri olan Hepsiburada, günümüz şartları içerisinde günlük güvenli alışveriş imkânı sunan sanal mağazalardan biridir. İnternetten alışveriş noktasında 7 milyon müşteriye kadar hitap etmeyi, ürün alışverişi sağlamış e-ticaret sitesi olan Hepsiburada, yaşanılan tüm müşteri deneyimlerinde oluşabilir değişim ve iade süreçlerinde de doğrudan marka olarak destek olmaktadır. Binlerce ürüne ait uygun fiyatlı, taksitli alışveriş imkanlarında yaşanılacak tüm aksilik süreçlerinde destek ve bilgi alacağınız müşteri hizmetleri çağrı merkezi ile tüm sorunlarınıza kısa sürede yanıt alabilir durumdasınız.

Hızlı gönderi simgesinin yer aldığı ürünler aynı gün veya sipariş verdiğiniz saate göre ertesi güne sarkarak gönderilirken, bu ibarenin yer almadığı ürünler 2-7 iş gününe sarkabilmektedir.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma:

0850 252 40 00

Hepsiburada, ürünleriyle ilgili her geçen gün artışa giden, ürün yelpazesini genişlettiği gibi hitap ettiği müşteri kitlesinde de her geçen gün artış yaşanmasıyla beraber Hepsiburada müşteri hizmetleri telefon numarasından da çözüm talepleri artmaktadır. Bu noktada kısa süreli şekilde çözüm üretimi için çağrı merkezi telefon numarasını arayarak bilgi ve destek alabiliyorsunuz.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hepsiburada müşteri hizmetleri desteğine ulaşacağınız çağrı merkezi iletişim bilgisi 0850 252 40 00 no’lu telefon olup, en iyi hizmet sunmak adına Hepsiburada, çağrı merkezi desteğini oldukça güçlü tutmaktadır. Büyük bir operasyon yürütüldüğü internetten alışveriş noktasında müşteri hizmetleri çağrı merkezine ilgili telefon numarasından her gün 08.00 – 23.59 saatleri arasında dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz.

Hepsiburada Whatsapp Destek Hattı

Hepsiburada Whatsapp desteğiyle de yardım, destek ve yaşanılan tüm aksilik, sorunlara karşı destek vermektedir. Pratik çözüm sunan, iletişim noktasında yardımcı olan Hepsiburada, müşteri kitlesinin büyüklüğüne göre müşteri hizmetleri operasyonunda da gereken desteği sağlamaktadır.

Hepsiburada Whatsapp destek için numaraya tıklayınız: 0850 252 40 00

Hepsiburada müşteri temsilcileriyle yapacağınız görüşmelerde, ürün satın almadan önce bilgi alabilir, satış öncesi destek ile birlikte ürüne karar verebilirsiniz. Bununla beraber yine aynı çağrı merkezini arayarak satış sonrasında da bilgi ve destek alabilmeniz mümkündür.

E-mail yoluyla görüşmek yapmak istediğinizde ise, doğrudan kullanacağınız Hepsiburada iletişim email adresi şu şekildedir: [email protected]

Eğer daha önce Hepsiburada’dan alışveriş yaptıysanız ve üyeliğiniz varsa, üyelik girişi sonrasında Hepsiburada iletişim formu adresinden http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx, doğrudan iletişime geçip yine alışveriş deneyiminize dair bilgi ve destek alabilirsiniz.

HEPSİBURADA İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

HEPSİBURADA Twitter

HEPSİBURADA Facebook

HEPSİBURADA Instagram

HEPSİBURADA email[email protected]

Çağrı merkezini puanlayın!