23 Nisan 2022 tarihinde güncellendi.

Hepsiburada Çağrı Merkezi İletişim Numarası: 0850 252 40 00

1998 yıllarından bu yana Türkiye’de internetten alışveriş dünyasına ilk adımlarını atan markalardan biri Hepsiburada, tedarikçi firma anlaşmasıyla beraber internetten alışveriş imkanlarıyla ürünleri doğrudan kendisinin gönderdiği bir yapıya sahiptir. Hepsiburada, kendine ait mağazasında 700 bini aşkın ürünleriyle beraber, Türkiye’nin her yerine kargo ile ürün satışı sağlamakta olan bir marka olurken, internette markaya ait çağrı merkezi telefon numarası, çağrı merkezi doğrudan bağlanma nasıl yapılır? Gibi konular merak ediliyor.

çağrı merkezi numarası08502524000
e-posta adresibilgi@hepsiburada.com
yardım sayfasıhttps://www.hepsiburada.com/cozummerkezi
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma08502524000 aradıktan sonra önce 2 ye sonra 5e basınız. Görüşme sonrası ankete katılmak için 1e katılmamak için 2 ye basarak müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.
zorluk3/10
süretahmini bekleme süreniz 4dk’dır.
çağrı merkezi çalışma saatleri7/24
genel merkez adresGenel Müdürlük
Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2 Kat:2 No:12 34387 Şişli/İstanbul
Hepsiburada çağrı merkezi kısa bilgi

Hepsiburada müşteri hizmetlerine direk bağlanma videolu anlatım:

Hepsiburada Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İnternet üzerinden güvenli alışveriş yapacağınız adreslerden biri olan Hepsiburada, günümüz şartları içerisinde günlük güvenli alışveriş imkânı sunan sanal mağazalardan biridir. İnternetten alışveriş noktasında 7 milyon müşteriye kadar hitap etmeyi, ürün alışverişi sağlamış e-ticaret sitesi olan Hepsiburada, yaşanılan tüm müşteri deneyimlerinde oluşabilir değişim ve iade süreçlerinde de doğrudan marka olarak destek olmaktadır. Binlerce ürüne ait uygun fiyatlı, taksitli alışveriş imkanlarında yaşanılacak tüm aksilik süreçlerinde destek ve bilgi alacağınız müşteri hizmetleri çağrı merkezi ile tüm sorunlarınıza kısa sürede yanıt alabilir durumdasınız.

Hızlı gönderi simgesinin yer aldığı ürünler aynı gün veya sipariş verdiğiniz saate göre ertesi güne sarkarak gönderilirken, bu ibarenin yer almadığı ürünler 2-7 iş gününe sarkabilmektedir.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma:

0850 252 40 00

Hepsiburada, ürünleriyle ilgili her geçen gün artışa giden, ürün yelpazesini genişlettiği gibi hitap ettiği müşteri kitlesinde de her geçen gün artış yaşanmasıyla beraber Hepsiburada müşteri hizmetleri telefon numarasından da çözüm talepleri artmaktadır. Bu noktada kısa süreli şekilde çözüm üretimi için çağrı merkezi telefon numarasını arayarak bilgi ve destek alabiliyorsunuz.

Hepsiburada Çözüm merkezi nedir? Nasıl çözüm bulabilirim?

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Müşterilerinin şikayelerine ve sorunlarına önem veren Hepsiburada, bunun için bir çok ulaşım şekli belirlemiş durumda. Sorunlarınızı iletip çözüm bulmanın en kolay yollarından birisi de şüphesiz ki Hepsiburada’nın çözüm merkezini kullanmak. Bunun için https://www.hepsiburada.com/cozummerkezi adresine tıklamanız, açılan sayfada üye girişi yapmanız gerekmekte. Üye girişi yapmanız ardından size hangi siparişteki ürüne şikayetiniz olduğunu sistem seçtirmekte. Ürünü seçmenizi takiben ekranın sağ yanına çözüm merkezi ekranı açılıyor. Burada seçenekler bulunuyor. Seçenekler arasından sorununuzu seçmeniz çözümü bulmanız için yeterli.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hepsiburada müşteri hizmetleri desteğine ulaşacağınız çağrı merkezi iletişim bilgisi 0850 252 40 00 no’lu telefon olup, en iyi hizmet sunmak adına Hepsiburada, çağrı merkezi desteğini oldukça güçlü tutmaktadır. Büyük bir operasyon yürütüldüğü internetten alışveriş noktasında müşteri hizmetleri çağrı merkezine ilgili telefon numarasından her gün 08.00 – 01:00 saatleri arasında dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Hepsiburada müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için;

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid -19 pandemi sürecinde kapanmaların etkisiyle insanlar çevrimiçi alışverişlere yönelmekte. Bu dönemde en çok kullanılan sitelerden biri olan hepsiburada’ya, siteden yapılan alışveriş sonrası müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayarak ulaşmak mümkün.

            Hepsiburada müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası 0850 252 40 00dır. Bu numarayı hafta içi ve hafta sonu dahil olmak üzere her gün sabah 08:00 den gece 01:00 e kadar arayarak kargo takibi, sipariş iade, siparişteki eksik ürün, fazla ürün gibi konularda aklınıza takılan soruların cevabını alabilirsiniz.

Hepsiburada müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri: Hoş geldiniz. Görüşmemiz esnasında edineceğimiz kişisel verilerinizle ilgili bilgi almak istiyorsanız biri tuşlayabilirsiniz. Sayın Oğ..n t…n. Işlemlerinizi farklı bir telefon numarasına ait hesapla devam etmek istiyorsanız 1i tuşlayabilirsiniz. Yapmak istediğimiz işler mevcut siparişinizle ilgiliyse biri, değil ise 2’yi taşıyabilirsiniz.

2’yi tuşlayınız.

Müşteri hizmetleri: Satın almak istediğiniz ürün hakkında bilgi almak için biri hepsipay cüzdanın işlemleri için 2’yi kampanyalar hakkında bilgi almak için 3ü. Üyelik işlemleri için dördü farklı bir konuda işlem yapmak için beşi tuşlayabilrsiniz.

Beşi tuşlayınız.

Müşteri hizmetleri: Yapmak istediğiniz işlemi birkaç kelimeyle söyler misiniz? Örneğin Efsaneler Kulübü hakkında bilgi almak istiyorum.

Müşteri temsilcisiyle görüşmek istiyorum.

Müşteri hizmetleri: Alacağımız hizmet sonrası iki soruluk anketimize katılarak bizi değerlendirir misiniz? Katılmak için biri katılmak istemiyorsanız ikiyi tuşlayabilirsiniz.

İkiyi tuşlayınız.

Müşteri hizmetleri: Sizi Müşteri Hizmetleri yetkilisine aktarıyorum.

            Kısaca hepsi burada müşteri temsilcisine direk bağlanmak için yapmanız gerekenler:

  • 0850 252 40 00ı aramak
  • 2ye basmak
  • 5’e basmak
  • “Müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorum” demek.

Hepsiburada Whatsapp Destek Hattı

Hepsiburada Whatsapp desteğiyle de yardım, destek ve yaşanılan tüm aksilik, sorunlara karşı destek vermektedir. Pratik çözüm sunan, iletişim noktasında yardımcı olan Hepsiburada, müşteri kitlesinin büyüklüğüne göre müşteri hizmetleri operasyonunda da gereken desteği sağlamaktadır.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Hepsiburada Whatsapp destek için numaraya tıklayınız: 0850 252 40 00

Hepsiburada müşteri temsilcileriyle yapacağınız görüşmelerde, ürün satın almadan önce bilgi alabilir, satış öncesi destek ile birlikte ürüne karar verebilirsiniz. Bununla beraber yine aynı çağrı merkezini arayarak satış sonrasında da bilgi ve destek alabilmeniz mümkündür.

E-mail yoluyla görüşmek yapmak istediğinizde ise, doğrudan kullanacağınız Hepsiburada iletişim email adresi şu şekildedir: bilgi@hepsiburada.com

Eğer daha önce Hepsiburada’dan alışveriş yaptıysanız ve üyeliğiniz varsa, üyelik girişi sonrasında Hepsiburada iletişim formu adresinden http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx, doğrudan iletişime geçip yine alışveriş deneyiminize dair bilgi ve destek alabilirsiniz.

Hepsiburada Twitter destek

Hepsiburada yukarıda anlatmış olduğumuz tüm iletişim kanalları dışında, özel bir Twitter destek personeli çalıştırmakta, twitterden kolaylıkla kendisine ulaşabileceğiniz çalışanın ismi Ayşenur, Namı değer Hepsiburada Ayşenur! kendisine twit yada dm atarak ulaşabiir sorunlarınızı iletebilirsiniz. https://twitter.com/HBAysenur

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

HEPSİBURADA İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

HEPSİBURADA Twitter

HEPSİBURADA Facebook

HEPSİBURADA Instagram

HEPSİBURADA emailbilgi@hepsiburada.com

Çağrı merkezini puanlayın!