Dominos Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 33 22

Dominos Pizza, 30 dakika garantisi ile akıllarda kazınmış, Türkiye’de ve Dünya’da en lezzetli pizza markalarından biridir. İlk şubesi ülkemizde 1996 yıllarında açılan Dominos Pizza, bugün Türkiye’de 530 şubesiyle beraber ülkemizin öncü pizza adreslerinden biridir. Dünyada 14 binden fazla şubesiyle beraber evlere pizza hizmeti noktasında en büyük markalardan biri olarak bilinir.

Dominos iletişim bilgileri

Evlerde pizza hizmetine dair anlayışı ilk dünyaya konumlayan, getiren marka olarak bilinen Dominos Pizza, bugün pek çok fikirleriyle bu sektöre yön vermeyi başarmış, gelişim kazandırmış büyük markalardan biridir. En lezzetli pizzaları hazırlama süreçlerinde önderliği başardığı gibi aynı zamanda Dominos müşteri hizmetleri konusunda da oldukça güçlü bir çağrı merkezine sahiptir.

Dominos Pizza, “30 dakikada teslim ediyoruz” garantisiyle beraber Türkiye’de pizza endüstrisinde lider olmayı başarmış markalardan biridir. Pizza Restaurantları A.Ş. olarak Türkiye’de 22 yılı aşkın zamandır hizmet göstermesiyle bilinen Dominos Pizza, 7000’den fazla çalışanı ve altyapı olarak güçlü Dominos çağrı merkezi ile beraber müşterilerine en lezzetli pizza siparişi konularında da olabildiğince hızlı ve kaliteli hizmet sunuyor.

Dominos Pizza İletişim Numarası: 444 33 22

Yüzde 100 Mutlu Müşteri Politikası Nedir?

Eğer sipariş sonrasında satın aldığınız pizzadan memnun değilseniz, ücret iadenizi alabiliyorsunuz. Beğenmezsen Bedava’dan faydalanmak için eğer pizza size geldikten sonra 444 33 22 nolu çağrı merkezini arayarak, burada çağrı merkezi yetkilileriyle görüşerek, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınızda, paylaşmak istediğiniz önerilerde ve dahası için aşağıdaki email adreslerini kullanabilirsiniz. Bu bilgiler ışığında, Dominos ile görüşerek bilgi ve destek alabilir, Dominos Pizza iletişim numarası ek olarak e-mail adresinden de bilgi – destek alabilirsiniz.

İstek, Şikayet ve Öneri İçin E-Mail Adresi: info@dominospizza.com.tr

E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Birçok kampanya, program ve daha birçok avantajlarıyla beraber Dominos Pizza, pek çok Fast Food zinciri gibi günlük, haftalık ve dönemlik çeşitli kampanyalar. yapıyor. Siz de Dominos Pizza ile yedikçe kazanmak, tek tıkla sipariş vermek ve dahası için aşağıdaki sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.

Siz de pizza sever biriyseniz, aşağıda yer alan hesaplarda aktif olarak, sosyal medyaya özel veya genel kampanya duyurularından an ve an takipte kalabilir, bilgi ve destek alacağınız şekilde de her zaman yetkililerle iletişimde olabilirsiniz. Dilediğiniz her zaman için sizlere doğru bilgiyi veren, en güncel kampanyaları ve indirimleri duyuran sosyal medya kanalları da aşağıdaki gibidir.

Eposta Adresi: info@dominospizza.com.tr

DOMİNOS Facebook

DOMİNOS Twitter

DOMİNOS İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!