30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Modern perakendeciliğin temelini atan Carrefour, Fransa’da 1936 yılında kurulmuştur. Başarı merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanan Carrefour, 29 ayrı ülkeye yayılarak 12000’den fazla mağaza açmıştır. Alışveriş sektöründe büyük bir yere sahip olan ünlü firma ortalama olarak yılda 2 milyar kişinin alışveriş için tercih ettiği bir firma haline gelmiştir.

1996 yılında Sabancı Holding ile birleşerek büyük bir güç elde eden Carrefour, hızlı gelişerek İsmar Marketler Zinciri, 1e1 Marketler ve Kiler Marketler’i de bünyesine katmıştır. Türkiye piyasasında büyük bir yer edinen Carrefour 10.000’i aşkın personeliyle Türkiye’de de 600’ü aşkın mağazasında hizmet vermektedir.

Carrefour çağrı merkezi telefon numarası 444 ile başlamaktadır. Çağrı merkezi arayarak ürünler hakkında bilgi alabilir; mağazalar, ürünler ve çalışanlarla ilgili istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. müşteri hizmetleri telefon numarası bu iş içindir. Carrefour ile ilgili düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz.

Carrefour, İsmar Marketler Zinciri, 1e1 Marketler ve Kiler Marketler’i bünyesine katarak Türkiye piyasasında büyük bir yer edindi. Carrefour şuanda 600’ün üzerinde mağazası ve 10000’in üzerinde çalışanıyla Türkiye’de hizmet vermeye devam etmektedir.

Carrefour Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 444 10 00

Çağrı merkezini puanlayın!