30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Otobüs, uçak, tren ve feribot yolculuğu yapmak isteyen kişiler biletlerin güncel fiyatlarına Biletall sayesinde erişebilirler. Bilet fiyatı takip edebilmenin yanı sıra bilet satın alabilme için de imkan sağlayan Biletall, banka kartı veya kredi kartı ile alışveriş yapabilmenizi sağlar.

Bir otobüs firmasına ait seferler görüntüleyebileceğiniz  adres üzerinden bilet fiyatları arasında karşılaştırma da yapabilirsiniz. 2006 yılından beri hizmet veren Biletall.com, ulaşım sektöründeki en önemli adresler arasındadır. Türkiye’nin en fazla kullanılan bilet satış sitesi Biletall üzerinden bilet iptali işlemleri de yapılır. Satın aldığınız biletleri kolaylıkla iptal edebilme imkanınız vardır.

Seyahat planlarınız ve bütçe planlarınıza uygun olabilecek seçenekler görüntüleyebileceğiniz adres aynı zamanda sizlere farklı avantajla da sunar. 3D ödeme seçeneği ile çalışan Biletall.com ödemelerinizi güvenilir şekilde yapabilmenize imkan verir.

Aradığınız otobüs biletlerini Biletall.com sayesinde en hızlı ve güvenilir biçimde bulabilirsiniz. İnternet erişimine sahip olduğunuz her yerden kullanabileceğiniz adres üzerinden otobüs ve uçak bileti ararken zorlanmamak için tüm imkanlar sizlere sunulur.

Problem yaşayan kullanıcılar 7 gün 24 saat boyunca canlı destek hizmetlerinden yararlanabilirler.

BİLETALL Müşteri Hizmetleri İletişim

Biletall müşteri hizmetleri iletişim numarasını kullandığınız zaman bilet işlemlerinizi yapabilirsiniz. Biletinizi bulduğunuzu düşünüyorsanız buna uygun koltuk seçimi de yapabilirsiniz. Biletini kolay ve güvenilir şekilde online olarak satın alan kullanıcılar herhangi bir ek ödeme yapmak zorunda da değildir.

Bütün biletlerin kolay şekilde görüntülenebilmesini sağlayan Biletall, müşteri hizmetleri hizmetleriyle yaşadığınız sorunlara da profesyonel çözümler sunmaktadır. Sorunların çözüme kavuşması konusunda son derece profesyonel ve hızlı hareket eden Biletall, müşteri temsilcileriyle de Türkiye’nin en beğenilen markaları arasına girmeyi başarmıştır.

Müşterilerinden gelen geri dönüşleri en hızlı şekilde değerlendirme altına alan Biletall ile ilgili şikayetlerinizi iletişim kanalları üzerinden çağrı merkezindeki müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

BİLETALL Çağrı Merkezi Numarası

Biletall çağrı merkezi numarası üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz. O günün yoğunluğuna göre hızlı bir biçimde çağrılarınıza yanıt veren müşteri temsilcilerine ulaşmak isterseniz 0850 360 32 58 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden dilediğiniz her an çağrı merkezi temsilcileriyle görüşebilirsiniz.

BİLETALL iletişim ve çağrı merkezi: 0850 360 32 58

BİLETALL Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Biletall müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 0850 360 32 58 numarasını tuşladıktan sonra 9 tuşuna basmanız yeterlidir. Böylelikle çağrı merkezinde menüler arasında dolaşmadan doğrudan operatörlere bağlanabilirsiniz. Dünya kalite standartlarına uyumlu olabilecek şekilde çağrı merkezi hizmeti veren Biletall, Türkiye’nin online bilet portalları arasındadır.

Biletall aynı zamanda resmi e-posta adresi ve sosyal medya adresleri üzerinden de sizlere hizmet vermektedir. Hizmetleriyle ilgili yaşanan yeni gelişmeleri de sosyal medya hesapları üzerinden aktif bir şekilde güncelleyen ve bildiren Biletall, dijital platformlarda yer almaktadır.

Biletall sosyal medya kanalları günün her anında erişebileceğiniz iletişim kanallarıdır. Çağrı merkezini arayarak çözüme kavuşturamadığınız veya daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak istediğiniz bir sorun yaşıyorsanız bu sayfaları takip edebilir, yorum atabilir veya özel mesaj gönderebilirsiniz.

Sık sık sizlerden gelen yorumları ve mesajları değerlendirme altına alan Biletall sosyal medya yöneticileri sayesinde sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Biletall sosyal medya sayfalarını takip ettiğiniz zaman yeni kampanyaları da takip edebilme imkanı elde etmiş olursunuz. Böylelikle aradığınız biletlere en uygun fiyat seçenekleriyle erişebilmenin ayrıcalığını yaşamış olursunuz.

BİLETALL İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

BİLETALL Facebook

BİLETALL Twitter

BİLETALL e-mail adresi: callcenter@biletall.com

Çağrı merkezini puanlayın!