24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

BEKO Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 08 88

Dünyaya üretim yapan, beyaz eşya dünyasında hizmet sağladığı gibi elektronik marka olarak da adından söz ettirmeyi başaran Beko, Koç Holding’e ait markalardan biri olarak dünyada bilinirliğiyle var olan Türkiye’nin markalarından biridir. Beyaz eşya sektörü başta olmak üzere etkin şekilde bilgiye sahip olan Beko ile beraber kurumsal anlamda her zaman destek, bilgi ve şikayetlerinizi paylaşacağınız Beko müşteri hizmetleri telefonu ile anında görüşebilir, teknik servis veya benzer konularda ev, iş yeri veya ofisinize anında personel yönlendirmelerini talep edebilirsiniz.

Beko yetkili servis çağrı merkezi

Beko mağazalarına genel olarak ulaşılma nedeni beyaz eşya olurken, Beko çağrı merkezi içinse direkt olarak müşteri hizmetleriyle görüşerek teknik servis ya da arıza kaydı oluşturma gibi amaçlar için olur. Bu tip durumlarda 444’lü telefon numarası Beko müşteri hizmetlerine ait olup doğrudan ulaşabilir, çağrı merkezi desteğini siz de Beko kalitesinde alabilirsiniz. Türkiye’nin tamamına genel çağrı merkezi hizmetini 444 lü telefon numarası ile veren Beko iletişim numarası ile destek hattına bağlanabilirsiniz.

BEKO çağrı merkezi Telefon Numarası

Beko beyaz eşya ürünlerinin kalitesiyle beraber büyüyen ve her geçen gün büyümeye devam eden bir marka olurken günümüzde en çok aranan telefon numaraları da bölgesel teknik servis kayıtları hakkındadır. Beko müşteri hizmetleri arıza kaydı iletişim no için aşağıda yer alan bu telefon numarasından hem yetkili servis numarası olarak arıza kayıtlarınızı bırakıp hem de iletişim bilgilerinizle beraber istediğiniz görüşmelerinizi de yapabilirsiniz.

BEKO Müşteri Hizmetleri Telefon no: 4440888

BEKO Şikayet Hattı

Satın aldığınız beyaz eşya ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak, Beko ürünleri hakkında kalite standartlarının üzerinde kullandığınız buzdolabı, çamaşır makinesi ya da bulaşık makinesi gibi tüm cihazlarla ilgili çıkan arızalar hakkında teknik servis çağırmak için 444 Beko çağrı merkezi iletişim numarasını arayarak şikayet kaydı ya da teknik servis kaydını açabilirsiniz. Bunun için aşağıda bulunan telefon numarasını hemen arayabilir, bilgi alabilirsiniz. Beko müşteri hizmetleri 0850 numarası bulunmamaktadır.

BEKO Teknik Arıza Kaydı Oluşturma Telefon Numarası: 4440888

BEKO İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İnternetten takip etmek istediğiniz Beko beyaz eşya markası sosyal medya hesaplarıyla beraber güncel duyuru ve kampanyalar hakkında anında haberiniz olur, özel günlere ait kampanyalarla beraber siz de direkt olarak Türkiye’nin en iyi beyaz eşya markası Beko ile beraber istediğiniz gibi elektrikli ev aletlerinden beyaz eşyalarınıza kadar çok şeyi indirimli şekilde satın alabilirsiniz.

Beko iletişim formunu kullanarak, kolaylıkla müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilrsiniz. https://www.beko.com.tr/bize-yazin

Beko Whatsapp telefon numarası:+90 544 444 0 888

BEKO Destek E-posta Adresi: musteri.hizmetleri@beko.com

BEKO Facebook

BEKO Twitter

BEKO İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!