Avea Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

avea müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Türkiye’nin üçüncü GSM operatörü olan Avea yaklaşık Türkiye’nin %98 hizmet vermektedir. Peki bir çoğumuz avea müşteri temsilcisine bağlanmakta sıkıntılar yaşamaktadır. Sizlere avea hakkında müşteri hizmetlerine direk bağlanma yönteminden bahsedeceğim. Avea müşteri temsilcisine bağlanmak oldukça kolaydır. Nasıl mı?

Şimdi sizlere kısaca bağlanma yöntemlerini sıraladım. Doğru tuşları kodladığınız taktirde bekleme yapmadan ve kontörünüzden gitmeden direk bağlanabileceksiniz.

Avea müşteri temsilcisine bağlanma:

Öncelikle “444 1 500” numarayı arayın.

Ardından “2-0” tuşuna basarak bağlanabilirsiniz. veya

Hattınız avea değil ise direk “2-2-0”tuşlarına basarak bağlanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Facebook çağrı merkezi direk bağlanma başlıklı makalemizde facebook canlı destek, facebook iletişim bilgileri ve facebook irtibat tel hakkında bilgiler verilmektedir.

Avea Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma” için 8 yorum

  1. avea müşterisiyim evde 3 kişiyiz telefon ücretleri fazla geliyor normal tarifelere geçmek istiyorum müşteri hizmetlerini arıyorum bir türlü yardımcı olunmuyor yardımlarınızı bekliyorum

  2. müşteri hizmetleri 20 tl mi yedi ona rağmen birtürlü müştri hizmetlerine bağlanamadım. hepsi haram olsun madm bağlanamayacağız neişe yarayo müşteri hizmetleri…………

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir