Avea Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

30 Ekim 2020 tarihinde güncellendi.

Türkiye’nin üçüncü GSM operatörü olan Avea yaklaşık Türkiye’nin %98 hizmet vermektedir. Peki bir çoğumuz avea müşteri temsilcisine bağlanmakta sıkıntılar yaşamaktadır. Sizlere avea hakkında müşteri hizmetlerine direk bağlanma yönteminden bahsedeceğim. Avea müşteri temsilcisine bağlanmak oldukça kolaydır. Nasıl mı?

Şimdi sizlere kısaca bağlanma yöntemlerini sıraladım. Doğru tuşları kodladığınız taktirde bekleme yapmadan ve kontörünüzden gitmeden direk bağlanabileceksiniz.

Avea müşteri temsilcisine bağlanma:

Öncelikle “444 1 500” numarayı arayın.

Ardından “2-0” tuşuna basarak bağlanabilirsiniz. veya

Hattınız avea değil ise direk “2-2-0”tuşlarına basarak bağlanabilirsiniz.

Bunların dışında alternatif olarak “2-0-1” i de deneyebilirsiniz.

Bilindiği üzere AVEA artık yerini TÜRK TELEKOM markasına bıraktı. Avea müşteri hizmetlerini aramak için artık TÜRK TELEKOM müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerekecek bunun için ayrıntılı bilgilerin yazıldığı Türk Telekom müşteri hizmetleri sayfamızı incelemenizi öneririz.


Avea Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma” için 25 yorum

 1. avea müşterisiyim evde 3 kişiyiz telefon ücretleri fazla geliyor normal tarifelere geçmek istiyorum müşteri hizmetlerini arıyorum bir türlü yardımcı olunmuyor yardımlarınızı bekliyorum

 2. müşteri hizmetleri 20 tl mi yedi ona rağmen birtürlü müştri hizmetlerine bağlanamadım. hepsi haram olsun madm bağlanamayacağız neişe yarayo müşteri hizmetleri…………

 3. YA HU ne yaptıysam ulaşamadım size nasıl biz hizmet buu delirtiyorsunuz ! Hattımda 3 aydır şebeke sorunu var.. Açık olduğu halde arayanlar kapalı olduğunu söylüyor . Pek inancım yok ama umarım görüp ilgilenirsiniz.

  1. Biz sadece burada gayri resmi bilgilendirme yapabiliyoruz, yazimizdaki bilgilerden resmi yollarla AVEA musteri hizmerine ulasabilirsiniz.

 4. 444 1 444 numarasından da arayabilirsiniz, bildiğiniz üzere türk telekom, avea firmasını satın aldı – teşekkürler.

 5. 20 lira kredi yükledim,hemen bitmiş,mobil öğrenci tarifesi kullanıyorum.aynı gün 25 lira kredi yükledim.Önceki 20 liralık yüklediğim kredi nereye gitti?Müşteri hizmetlerine direk bağlanamadım,Benim sorunum o lanet olası menünün içinde yok.Direkt nasıl bağlanıp konuşuyoruz müşteri temsilcisiyle?Allah belanızı versin ,gitti 20 liram.

 6. Ariyorum adamlar açmiyor yaw bu ne biçim bi hattir musteri hizmeleri sıfır rezaler 20 dakika boyunca açmalarini bekliyorum yaw hangi cağda yasiyoruz

 7. Kardeşim beş tane müşteri temsilcisiyle konuştum bi diyor sabit nete bakıyoz bu numarayı arayın biri diyor iş internete bakıyoruz bu numarayı arayın beş kişi bana mobil hat müşteri temsilcisinin numarasını veremedi yazıklar olsun yarın ilk işim bu hattı kapatırmak olacak böyle rezalet bi durum görmedim

 8. Ben avea hattına 2 şubat 2019 da kontörlüden faturalıya geçtim. Geçmez olaydım. Her ay vergi dahil olmak üzere 17,25 TL ödemem gerekiyordu. Fatura kesim tarihi her ayın 27 sinde ödeme ise sonraki ayın 18 inde. Önceleri bana mesaj gelirdi.ödemeniz 20 TL.nin altında olduğundan bir sonraki ay ödeyeceksiniz diye. Bu ay hiç mesaj gelmedi. Ödeme merkezlerine defalarca gidip sordum ödeme gözükmüyor dediler. 24.10.2019 günü ödeme merkezine gittim. Borcumu 17.25 TL. olduğunu söylediler bende ödedim. 25. 10.2019 tarihinde mobilfaturadan mesaj geldi. Ödemenin son tarihini geçtiğini ve ödemedegim takdirde 05.11-09.11.2019 tarihleri arasında hattımın kapatılacak deniyor. Lütfen insanları şaşırtmayın. İstediğiniz zaman 2 ayda istediginizde bir aylık ödeme yaptırmayın. Ben ödeme merkezine gittiğim zaman ödemem gerekli miktarı ödemeliyim. 20 TL.nin altı üstü diye bir şey duymak is te mi yor um.umarım bu duruma bir son verirsiniz.

 9. Bir iyilik yapayım ?
  444 1 500’ü arayın. Cevap verilir verilmez # tuşuna uzun basın ve hemen ardından 3030’u tuşlayın. Vee karşınızda müşteri hizmetleri. Dün akşam kampanyalar biriminden Esra’yı çıldırtıp aldığım numara. Ulaştım bugün müşteri hizmetlerine. İnanılmaz ama evet ulaştım.
  Benim bilgim dışında aboneliklerim varmış. Faturalarım bu nedenle bu kadar yüksek geliyormuş. Fazladan ödediklerimi nasıl tahsil edeceğim bilmiyorum. Yasal bir başvuru yapmayı düşünüyorum.

 10. Bu ne biçim bir hizmet iki gündür müşteri hizmetine bağlanamıyoruz ve bağlanmak için hiçbir yol yok. Oraya tuşla burayı tuşla sürekli bir şeyler öneriyorlar. Biz de sizinle çok konuşmaktan memnun değiliz ama hizmet sıfır müşterilere daha fazla yormayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir