23 Şubat 2021 tarihinde güncellendi.

Bankacılık hizmetleri, Türkiye’de tarıma ve hayvancılığa dayalı bir üretim olduğundan dolayı Cumhuriyet tarihinin ilk yıllarından beri gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple, ülkemizde birçok banka tarım kredisi oluşturmak ve ürün kalitesini artırmak için uluslararası ticaretin sağlanması adına hizmet sunmaktadır.

Akbank, bir banka olarak Sabancı Holding bünyesinde hizmet sunmaktadır. 1948 yılında Adana’da kurulan bu banka, bölgedeki pamuk üreticilerine destek olabilmek, üretimin kalitesini artırabilmek ve ülkede ekonominin kalkınmasını sağlayabilmek amaçlarına dayanarak aktif hale getirilmiştir.

Hacı Ömer Sabancı önderliğinde kurulan bu banka, tarım menşeli olarak kar elde etmeye başlamıştır. Daha sonra ise günümüze kadar varlığını koruyarak pek çok farklı alanda müşterilerine maddi destek oluşturmaya çalışmıştır.

Borsaya açılan bir banka olarak günümüzde en büyük bankalardan biri olan Akbank, Ortalama 94 Milyar Dolar olan bütçesiyle büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Akbank, kurulan ilk özel bankalardan biri olarak köklü bir yapıya da sahiptir. Bu durum kurumun güvenilir hizmet verdiğini de ortaya çıkarmaktadır.

Akbank’ın güncel olarak interaktif bankacılığın gelişmesi ve internetin yaygınlaşmasıyla birlikte mobil ve internet şubesi destekleri de bulunmaktadır. Akbank’ın müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isterseniz ilk etapta Akbank resmi müşteri hizmetleri olan numarayı aramanız gerekir.

Akbank Müşteri Hizmetleri İletişim

Akbank müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerektiği zaman pek çok farklı ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz. Akbank müşteri temsilcileri günün her anında çağrılarınıza yanıt verir. Çağrı merkezine bağlanarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilir ve sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Akbank çağrı merkezi sayesinde kredi kartı limitinizi öğrenebilir, kredi kartı limitini artırabilir, kart şifre işlemleri yapabilir ve kredi kartı dönem işi harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezi üzerinden kredi ödeme planı gönderimi, Akbank direkt şifre işlemleri, kredi kartı dönem içi harcama kontrolünü de yapabilirsiniz.

Akbank Çağrı Merkezi Numarası

Çağrı merkezine bağlanarak kayıp çalıntı bildirimi de yapabilirsiniz. Akbank çağrı merkezi numarası sayesinde şubelerden alabileceğiniz hizmetlerin bir çoğunu alabilirsiniz. Bu numarayı hafta sonları da arayabilme imkanınız vardır.

EFT, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu ve daha pek çok farklı bankacılık işlemini yapabileceğiniz çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara sayesinde bankacılık işlemlerinizi güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerinden gelen geri dönüşleri de en hızlı şekilde değerlendiren ve hizmet kalitesini buna göre yükseltmeye devam eden Akbank’ın çağrı merkezi sayesinde aklınıza takılan tüm soruları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Akbank iletişim ve çağrı merkezi: 444 2 525

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma için belirli adımları da takip edebilirsiniz. Yeni nesil teknolojilerden yararlanan Akbank sesli yanıt hizmetiyle çağrı merkezini aktif bir şekilde sizlere sunmaktadır. Sesli yanıt özelliğinden yararlanabilmek için 444 2 52 numarasını tuşlamanız ve yapmak istediğiniz işlem ile ilgili uygun olan anahtar kelimeleri çağrı merkezine iletebilirsiniz.

Sesli yanıt özelliği sayesinde tuşlama yapmadan yapmak istediğiniz işlemleri doğrudan yapabilirsiniz. Sesli yanıt özelliğiyle hesap bakiyesini öğrenebilir, kredi kartı borç bilgilerini sorgulayabilir, virman ve daha pek çok farklı işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz.

İlk olarak 444 25 25 veya “0850 222 25 25” arayın.

Telesekreter direk konuşmaya başladıktan sonra önce 4 numarayı tuşlayın.

Sonra arkasından 2 numarayı tuşlayın.

Bu işlemden sonra arka arkaya sıfırı tuşlayarak doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmış olursunuz…

Ayrıca operatörlere bağlanabilmek için 444 2 52 numarasını tuşlayıp > 4-2 adımlarını takip ederseniz çağrı merkezine daha pratik bir şekilde bağlanmış olursunuz. Bu adımları takip ederek istediğiniz seçenekler arasında zorlanmadan hızlı ve kolay bir şekilde hizmetlerden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre çağrı merkezini aradığınız zaman müşteri temsilcileri sizlere en kısa süre içerisinde yanıt verecektir. Müşteri hizmetleri sayesinde kayıp çalıntı bildiriminizi de yapabilir dilerseniz çağrı merkezi dışındaki iletişim kanalları üzerinden de yetkililer ile görüşebilirsiniz.

Akbank İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri 

AKBANK Facebook

AKBANK Twitter

AKBANK İnstagram

Akbank E-mail adresi: akbank@akbank.hs03.kep.tr

Çağrı merkezini puanlayın!