9 Temmuz 2018 tarihinde güncellendi.

Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş. 11 Mayıs 2009 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan beri yaptıkları çalışmalar ve T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı başvuruları sonucunda evlilik, doğum, kaza, hayat ve yatırım fonlu sigorta alanlarda işlem yapan Ziraat Emeklilik, ülkemizin en güvenilir ve lider konumundaki firmaları arasındadır.

Pek çok çalışanı yakından ilgilendiren bireysel emeklilik sistemine de 24 Ocak 2011 tarihinde Hazine Müsteşarlığı onayı ile giriş yapan Ziraat Emeklilik, bireysel emekliliğin devlet tarafından da desteklenmesi ile birlikte iyi bir ivme yakalamıştır.

Ziraat Emeklilik yetkilileri ile iletişime geçmek istiyorsanız, Ziraat Emeklilik’in çağrı merkezi numarasını kullanabilirsiniz. 0850 222 97 00 numarası üzerinden hizmet veren Ziraat Emeklilik soru, görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi bu numaradan dinlemektedir.

Her türlü sorunlarınız ve görüşleriniz için kullanabileceğiniz çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!