Ziraat bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Ziraat Bankası Türkiye’nin en eski köklü kuruluşlarından ve en fazla çalışanı bulunan kurumlardan bir tanesidir. Sizlere müşteri hizmetlerine  kısa yollarını girerek direk bağlanma olanaklarını sunmaktayız. Bu yöntem ile dakikalarca telefonda beklemeyeceksiniz. Anında çağrı merkezine ulaşarak istediğiniz işlemi sıkılıp, beklemeden yapabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri telefon numarasını bilmeyenler için alt kısımda yazdığım talimatları tek tek girerek bekleme yapmadan hemen işinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat bankası müşteri hizmetlerine bağlanma:

“444 00 00” numarasını arayın.

Direk beklemeden TC kimlik numaranızı girin.

Sırasıyla 2 ve 1 rakamlarını tuşlayın.

Sonra kredi kartı şifrenizi giriniz.

En son olarak  sıfır tuşlayarak ziraat bankası müşteri temsilcisine direk bağlanmış olursunuz…


Ziraat bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma” için 5 yorum

  1. Problem şifremi öğrencem zaten. Oğlumda kartım var ünv. Okuyo şifre yanlış girmiş. Yeni şifre aşcam ama tabii alamıyorum…. Şifre aşnalıyım. Bankaya gidemiyorum. İşim çok. Tel. Bankacılığından zaten alamıyoeuz. Müşt temsikcisinw bağlanmam için kart şifresi gir diyo yok ki☺☺☺☺☺zaten tel. Bankacılığı arama sebebim şifre almak

  2. Müşteri hizmetleri için direkt bir numara yok. Yok 2 yi tuslayin. Yok 3 ü tuslayin. Işimi görmem için direkt müşteri hizmetleriyle birebir görüşmek gerekiyor. Kart şifresi soruyor. Kartım yokki şifresi olsun. Bu kadar saçmalık olmaz. Kartı olmayan müşteri hizmetleri ile iletişime gecemiyor. Çok sacmalamissiniz ziraat bankası. Yakışmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir