21 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

ZEN Pırlanta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 7 911

Türkiye markası olduğunu öğrendikten sonra şaşıracağınız, günümüzün kuyumculuk ve pırlanta alanında lider markalarından biri olan Zen Pırlanta, Türkiye’de ve yurtdışında faaliyetlerini sürdüren takılarla ilgili tektaş ve baget pırlanta yüzükler konusunda lider markalardan biridir. Güzel bir görsel yaratma anlamında takılara önem veren kadınların göz bebeği olan Zen Pırlanta ile birlikte sevdiklerinizi mutlu etmek adına pırlantaya dair tüm takı çeşitleri bulabilirsiniz.

Son yıllarda ön planda olan, günümüzde de kadınlar günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü ya da benzer özel günlere uygun şekilde mutlu edeceğiniz sevdiklerinizle beraber güzel bir gün geçirmek adına değerli bir taş satın alabilir, mutluğu paylaşabilirsiniz. Bunlarla beraber takı konusunda her zaman bayanların isteklerini karşılayacak nitelikte bir marka olan Zen Pırlanta, özel zevkleri olan kadınlara hitap edecek kalitede ürettiği yüzük dışında kolye, bileklik, küpe ya da bilezik gibi kişisel zevkleri de her zaman sunmaktadır.

Türkiye’de birçok şubesi bulunan Zen Pırlanta, reklamlarıyla beraber ön planda olan en iyi markalardan biridir. Bunlarla beraber Avrupa’da da büyük bir üretim hattına sahip olmasıyla beraber yıllardan beri müşterilerini mutlu etmeyi başarıyor.

Zen Pırlanta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ZEN Pırlanta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 7 911

Kadınlara ait birçok takılar için değerlendirebileceğiniz özel marka ile beraber gece veya gündüz gezmelerine özel takılar satın alarak, sevdiğiniz kadını özel gününde mutlu edebilirsiniz. Hediye seçimlerinde erkeklere kolaylık sağlayan bu marka ile beraber birbirinden farklı indirimlerden faydalanabilir ve her zaman iletişimde olabilirsiniz. Sormak istediğiniz konular, sormak istediğiniz tüm sorular için Zen Pırlanta müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz. Bunun için 444 7 911 no’lu telefon numarasını tuşlayarak çağrı merkeziyle yapacağınız görüşmede tüm mağaza ve internet alışverişlerine dair soru ve sorunlarınızı giderebilirsiniz.

ZEN Pırlanta Whatsapp Hattı Telefon Numarası : 0552 988 93 96

Dilediğiniz her zaman Zen Pırlanta müşteri hizmetleri numarası ile öneri, istek ya da şikayet taleplerinizi bildirerek kolayca destek alabilirsiniz. Sosyal medya ya da resmi web sitesi üzerinden kargo takip, sipariş durumu bilgisi vb. konularda da olası sorunlara dair görüşmelerinizi müşteri temsilcileriyle yapacağınız gibi aşağıda bulunan e-posta adresi üzerinden de yapabilirsiniz. Ayrıca https://www.zenpirlanta.com/iletisim.php adresi üzerinden de istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Zen Pırlanta Posta Adresi: Molla Fenari Mah. Şerefefendi Sok. No:35 Eminönü, İstanbul

Zen Pırlanta İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Zen Pırlanta E-posta adresi: info@zenpirlanta.com

ZEN PIRLANTA Facebook

ZEN PIRLANTA Twitter

ZEN PIRLANTA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!