30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Yurtiçi kargo ptt’ kargodan sonra yaygınlaşan ilk özel kargo şirketidir  , diğer özel sektör ve ptt nin yanında biraz daha iyi hizmet verir  tabi bunun sebebi ülkenin dört bir yanında bulunan şubeleri ve geniş araç filosudur verdiğiniz yurtiçi veya yurtdışı gönderileri sorunsuz bir şekilde ulaştırmayı kendilerine hedef bilmişlerdir.

Yurtiçi kargo çağrı merkezi direk bağlanma seçenekleri mevcuttur çağrı merkezi personeli sizi güleryüzü ile karşılayıp her sorduğunuz soruya sabırla yanıt verecektir  yurtiçi kargo müşteri temsilcisine sabah 8 akşam 20 saatleri arasında bağlanabilirsiniz.

Yurtiçi kargo’ya direk bağlanmak için  44 99 99 nolu telefonu çevirebilirsiniz.

1 e  bastıgınızda kargo durumu, 2 rakamına bastıgınızda kargo teslim durumu, 3 rakamına bastıgınızda size en yakın şube ve 4 e bastıgınızda adresten alma işlerini ve bilgisini öğrenebilirsiniz

 

Bunun haricinde  bütün işlemler için sorgulama ve bilgi almak isterseniz ise müşteri temsilcisine 0  ,(sıfır ) rrakamını tuşlayarak direk bağlanabilirsiniz.

Ekstradan kargonuz hakkında bilgi 7/24 sesli yanıt sistemi ile de öğrenmeniz mümkündur.

Hızlıca ve kolaya müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak isterseniz müşteri temsilcilerini çalışma saatleri içerisinde ulaşarak direk 0 rakamına basıp bağlanabilirsiniz.