9 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Türk tüketiciler ile 1986 yılında buluşan Yumoş, kaliteli ürünleri ve yenilikçi yapısıyla dikkat çekmektedir. Akılda kalıcı ismiyle de dikkat çeken ve Türkiye pazarının aranılan isimleri arasına giren Yumoş birbirinden eşsiz kokulu ürünleriyle çamaşırlarınıza gün boyu sürebilecek ferahlığı ve yumuşaklığı getirmektedir.

Yumoş, sevilen ayısıyla da tüketicilerle arasında duygusal bir bağ kurmuştur. Tüketicilerin kalbinde büyük bir bağ kuran Yumoş, 2006 yılında Türkiye pazarına ilk konsantre yumuşatıcı olan Yumoş Extra’yı sunmuştur. Pazarın açık ara lideri olmaya devam eden ünlü marka az sıvı tüketen Türkiye’nin ilk çevre ve doğa dostu konsantre yumuşatıcısı olan ürünleri de tasarlamaktadır.

Yenilikçi hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla dikkat çeken Yumoş, doğal özler barındıran ürünleriyle milyonlarca kişiye hitap etmeyi başarmış markalar arasında yer almaktadır. Her geçen gün hizmet kalitesini artıran Yumoş, çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır.

Yumoş çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0216 633 90 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Aynı zamanda Yumoş’un resmi internet sitesi üzerinden veya e-posta adresi üzerinden de Yumoş müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi marka yetkililerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!