7 Ocak 2022 tarihinde güncellendi.

Youtube Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +1 650 872 8513

2005 yılında kurulan, 2006 yılında da Google tarafından satın alınan Youtube platformu, bugün dünyanın en büyük video barındırma merkezlerinden biridir. Videolu içerikleriyle ön planda olan Youtube platformu aynı zamanda Google’dan sonra 2. sırada gelen dünyanın en büyük arama motoru olarak bilinir. ABD’de bulunan merkeziyle beraber bugün büyük bir video portalı haline dönüşen Youtube aynı zamanda geniş bir kitleye de hitap ediyor.

Youtube, her yıl yepyeni teknoloji gelişimleriyle birlikte bugün telefon, tablet ve bilgisayarlar dışında da TV’de tercih edilen bir video portalıdır. Burada çeşitli programları televizyondan açarak izleyebiliyor ve keyifli dakikalar, saatler geçirebiliyorsunuz. Sevdiğiniz programları, videoları veya müziklerin keyfini çıkartmak amaçlı istediğiniz gibi orijinal içerikleri bu portala siz de yükleyip çalıştırabilirsiniz. Reklamlı ve reklamsız Youtube video izlemek keyfine varacağınız bu platformda isterseniz Youtube Premium hesabına sahip olabilirsiniz.

çağrı merkezi numarası+1 650 872 8513
e-posta adresilegal@support.youtube.com
yardım sayfasıhttps://support.google.com/youtube/?hl=tr#topic=9257498
hızlıca müşteri hizmetine bağlanmaDesteklenmiyor.
zorluk8/10
süreTahmini bekleme süreniz 12 dk.
çağrı merkezi çalışma saatleri7/24
genel merkez adresLegal Support. YouTube (Google LLC). 901 Cherry Ave. San Bruno, CA 94066.
youtube çağrı merkezi kısa bilgi
Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Youtube Premium Hesabı Nedir?

Youtube’da izlenen videoların, dinlenen müziklerin hem reklamsız hem de çevrimdışıyken dinleyebilme imkanını veren bir hizmet Premium hizmettir. Bununla birlikte aynı zamanda arka planda Youtube videolarını ya da müziklerini çalıştırmak istediğinizde de deneyimlemek için Youtube Premium hesabına sahip olabilirsiniz. Merak ettiklerinizi cevaplayacak ABD merkezli çağrı merkezi için Youtube müşteri hizmetleri telefon numarası bu sayfada yer aldığı gibidir.

Youtube’da ücretsiz üyeliklerde arka planda ya da reklamsız olarak video izlenmiyor. Ancak Premium üyesi olursanız hem reklamsız hem de arka plana alarak farklı bir uygulamadayken Youtube’da ilgili videonun çalması devam eder, ekran kilitlyken de video izleme – dinleme keyfine devam edebilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Aynı zamanda istediğiniz her zaman Youtube’da video indirme keyfine varacağınız nitelikte Youtube videolarına çevrimdışı olacağınız her zaman izleme keyfine varabilirsiniz. Seyahat halindeyken, metroda, internetinizin olmadığı herhangi bir yerde videoları indirerek daha sonra izleyebilirsiniz.

Youtube Music Premium Nedir?

Youtube’un ana uygulaması dışında bir de Youtube Music uygulaması bulunuyor. Bu uygulama sayesinde müzikleri kesintisiz izleme keyfine varabilirsiniz. Youtube’da müzik dinleme ortamı olarak özellikle hazırlanan bu uygulama bir tür Spotify niteliğinde bir uygulamadır, buna göre tercihte bulunabilirsiniz.

Reklamsız şekilde dinleme keyfine varacağınız Youtube’da istediğiniz her zaman müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz. TV’de oturum açıp reklamsız şekilde izleme rahatlığını yaşayabilirsiniz. Olası sorunlarınızda da Youtube çağrı merkezi üzerinden hem bilgi hem de destek alabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

YouTube Eposta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Bir sosyal medya mecrası olarak tanıdığımız Youtube’un aynı zamanda Instagram, Twitter ve Facebook gibi sayfalarda da aktif şekilde bulunuyor. Sizlerde istediğiniz bir sosyal mecra üzerinden takipte kalabilir, en iyi şekilde de iletişimde olabilirsiniz. Tüm iletişim kanalları arasında en iyisi de e-postadır ve Youtube’a e-posta ile herhangi bir konu hakkında ulaşmak isterseniz aşağıdaki epostayı kullanabilirsiniz:

Eposta Adresi: legal@support.youtube.com

YOUTUBE Facebook

YOUTUBE Twitter

YOUTUBE İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!