30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Kurulduğu 2005 yılından bugüne her yıl büyük bir büyüme kat eden Youtube, milyonlarca kullanıcısıyla günümüzde en büyük video paylaşım sitesi olmayı başarmıştır. Kurulmasının ardından 1 yıl geçmiş olmasına rağmen Google tarafından satın alınan şirket, bu tarihten itibaren aldığı destekle birlikte çok daha hızlı gelişmiş ve büyümüştür. Dünya çapında en fazla ziyaret edilen platformlar arasında yer alan YouTube insanların video izleme alışkanlıklarını da değiştirmiştir.

Yalnızca bilgisayar değil, mobil platformlar ve birçok platformda uygulamasıyla hizmet vermektedir. Hemen hemen internete bağlanabilen her cihazdan giriş yapabileceğiniz bir internet sitesidir. Youtube’da video izleyebilmek için üyeliği ihtiyaç bulunmuyor. Video paylaşımı ve yorum yapabilmek için üye olmanız gereken site, aktif milyonlarca kullanıcıya sahipken izleyici sayısının ise günlük Yüz Milyonlarca izlenme alındığı biliniyor.

Youtube’un maalesef herhangi bir çağrı merkezi bulunmuyor. Yardım sayfaları ve toplulukları bulunan hizmet sayesinde tüm soru ve sorunlarınıza yanıt bulabilirsiniz.

Youtube İletişim Bilgisi Direk Bağlanma:

Youtube Destek ve Rehberlik

Ayrıca yorum bölümüne soru ve sorunlarınızı yazabilirsiniz. Bilgimiz dahilinde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Çağrı merkezini puanlayın!