Yörsan firması, Yörükler Gıda Limited Şirketi bünyesinde hizmet sunan bir gıda firmasıdır. 1967 yılında kurulan ve Türkiye’nin köklü firmaları arasında yer alan Yörsan, 1984 yılında Yörsan A.Ş. olmuştur. Türkiye’nin ilk beyaz peynir fabrikası sahibi olan firması Yörsan, pek çok farklı gıda türünde tüketicilerin ilk tercih ettiği firmalar arasında yer almaktadır.

Gün geçtikçe hızlı bir şekilde büyümeye devam eden Yörsan’ın üretimini ve satışını üstlendiği ürünleri arasında süt, peynir, yoğurt, ayran, tereyağı, kaymak ve krema gibi ürünler bulunmaktadır. Yörsan, özellikle de peynir konusunda sektörün 1 numaralı isimleri arasında yer almaktadır.

Yörsan firmasının 0850’li çağrı merkezi numarası da hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezini kullanarak Yörsan’ın üretimini üstlendiği ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ve satın aldığınız ürünler ile ilgili yaşadığınız sorunları Yörsan’a bildirebilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de bildirebileceğiniz Yörsan çağrı merkezine 0850 360 77 77 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Firma yetkililerine ulaşmak isterseniz Yörsan’ın resmi internet sitesinde yer alan iletişim mail adresini de kullanabilirsiniz. Telefon ve internet üzerinden müşteri kitlesine destek sunan Yörsan’a ulaşarak firma ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!