4 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

YÖN AVM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4445834

İnternet mağazacılığının ön planda olduğu günümüz şartlarında Yön AVM, beyaz eşyadan kişisel bakıma, küçük ev aletlerinden çeyiz setlerine kadar birbirinden farklı birçok kategoride online alışverişin ön planında olan markalardan biridir. Son derece güçlü bir marka oluşu, 1990’lı yılların başında kuruluşuyla bilinmektedir. İlk kurulduğundan bu yana 70 Yön AVM şubesiyle beraber her geçen gün büyümeyi başarmış bir marka olarak günümüzde güçlü bir yere sahiptir. Kaliteli ve yıllanmış tecrübesiyle beraber köklü olmayı başarmış markaya ait her şubede aynı kalite ve müşteri memnuniyetini görebilirsiniz.

Kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlı şekilde satın almak istediğinizde, en iyi müşteri memnuniyetini görmek istediğinizde. Tercihiniz olan Yön AVM ile beraber birçok üründe 36 aya varan taksit imkanlarıyla beraber her zaman faydalanabilirsiniz. Taksitlendirme, nakit ya da kredi kartı imkânı olmadığında da mümkündür. Doğrudan isminize özel şekilde 36 aya varan taksit imkanlarıyla beraber en özel şekilde Yön AVM, tecrübe ve güler yüzlü hizmetiyle kişilere hizmet sağlar.

Mobilya, halı, beyaz eşya ya da birçok kategoride alışveriş yapmak istediğinizde tercihiniz olacak marka Yön AVM olurken, içeriğinde çalıştığı birçok marka ile beraber ne kadar köklü olduğunu da görebilirsiniz. Sektörde öncü olma yolunda ilerleyen, ürün satımı konusunda da başarılı sonuçlar doğuran Yön AVM iletişim numarası ile beraber anında iletişimde olabilir ve doğrudan sizlerde bilgi sahibi olabilirsiniz.

YÖN AVM çağrı merkezine bağlanma

Geniş bir ürün yelpazesine sahip Yön AVM müşteri hizmetleri üzerinden iletişimde olup, çok iyi bir müşteri hizmetleri telefon hattı ile %100 müşteri memnuniyeti sağlaması ana hedeflerinden biridir. Dilediğiniz her zaman için şube üzerinden yapacağınız alışveriş deneyimlerinde aradığınızı anında bulabilirsiniz. Olası bir aksaklık ya da sormak istediğiniz alışveriş deneyimine bağlı konulardaki sorularınızı da Yön AVM çağrı merkezi üzerinden sorabilir ve aşağıda yer alan 444’lü telefon numarasını tuşlayabilirsiniz.

YÖN AVM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4445834

YÖN AVM Şikayet Hattı

Olası bir şikayete karşılık şikayet hattını da yine Yön AVM müşteri hizmetleri üzerinden sunan markaya ait şikayet konulu tüm taleplerinizi de müşteri temsilcilerine paylaşarak çözüm bulabilirsiniz. Bu konuda sektörde öncü olmayı başarmak isteyen, kaliteli markalarla anlaşarak 36 aya varan kredi kartsız taksitlerle beraber en iyi imkanı sunan Yön AVM’nin telefon numarasını arayarak anında görüşebilir ve istediğiniz her zaman şube ya da internet ile yaptığınız alışverişlerde olumsuz deneyimlerinizi şikayet kaydı açarak bildirebilirsiniz.

YÖN AVM Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 4445834

YÖN AVM İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Yön AVM için yazılı ulaşmak istediğiniz her an aşağıdaki e-mail adresini kullanabilir, birebir görüşme yapabilirsiniz. Aynı zamanda aktif ve yepyeni kampanyalar, duyuruları da sosyal medya üzerinden sıklıkla yapan markanın tüm duyuru ve bildirilerini de sosyal medya hesaplarından öğrenebilirsiniz. Aşağıda yer alan tüm sosyal medya hesaplarını görüntüleyebilir ve istediğinizi de takibe alabilirsiniz.

YÖN AVM Destek E-posta Adresi: info@yonavm.com.tr

YÖN AVM Facebook

YÖN AVM Twitter

YÖN AVM İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!