YÖK Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) 1981 yılında çıkan yeni bir yasa ile hayata geçirilmiştir. İlk YÖK başkanı İhsan Doğramacı’dır. YÖK’ün kuruluş amacı, Yükseköğretim kurumlarını yani üniversiteleri düzenlemek, öğretimleri planlamak, yönetmek ve denetlemektir. Türkiye genelindeki bütün üniversiteler YÖK tarafından denetlenir.

Yükseköğretim Kurulu’nun çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. YÖK’ün özel çağrı merkezi numarasını arayarak eğitiminiz ile ilgili bütün soru ve sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Ayrıca aynı adres üzerinden istek, öneri ve şikayet bildiriminde de bulunabilirsiniz. Okulunuz hakkında da bilgi alabileceğiniz çağrı merkezi numarası 0850 470 0 965 numarasıdır.

YÖK’ün online bilgi alabileceğiniz sayfalarını ziyaret ederek de iletişim formları vasıtasıyla şikayet, öneri ve isteklerinizi belirtebilirsiniz. Online kanallar üzerinden pek çok farklı hizmet sunan YÖK’ün müşteri temsilcilerine bağlanmanız ya da online kanallardan size geri dönüş yapılması o dönemin yoğunluğuna göre belirli bir süre uzayabilir.


YÖK Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. YÖK çağrı merkezinin biraz daha hızı çalışması gerekiyor. Özellikle belirli dönemlerde çok büyük sıkıntı oluyor bu durum. Umarım yakın zaman içerisinde çağrı merkezlerini düzeltirler ve daha hızlı çalışırlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir