13 Mart 2021 tarihinde güncellendi.

Yemek Sepeti Müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 5 445

Türkiye’nin ilk çevrimiçi yemek siparişi verme adresi olan YemekSepeti, 2001 yılında kurulmuştur. Ülkemizin birçok şehrinde hizmet veren proje, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de anlaşmalı olarak 10 bini aşkın restoran ile çalışmaktadır. Toplamda 5 milyonu aşan aktif kullanıcı sayısı ile dünyanın en büyük yemek sipariş sitelerinden birisidir.

Yemek Sepeti iletişim bilgileri

Hizmet kalitesini her geçen gün geliştiren Yemeksepeti, size uygun ödeme seçenekleri de sunmaktadır. Firmalar ile ilgili güncel puanlara da bakabileceğiniz Yemeksepeti’nin çağrı merkezi üzerinden de destek alabilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 5 445 numarasını tuşlayabilirsiniz.

YemekSepeti üzerinden verdiğiniz yemek siparişlerinizin restorana ulaşması saniyeler sürmektedir. Hemen hemen her restorana online ödeme seçeneği getirilerek, ödemelerde kolaylık sağlanmıştır. Android ve iOS platformlarında uygulaması bulunan proje, birçok kampanyalı menüyü bizlere sunmaktadır.

Aktif bir şekilde 7/24 çalışan çağrı merkezi sayesinde, her an oluşabilecek sorunlarınıza anında müdahale edebilecek kapasiteye sahip bir projedir. Restoranlarla aranızda herhangi bir konuşma geçmesine gerek kalmadan, istek ve şikayetlerinizi direk YemekSepeti yönetimine iletmeniz halinde onlar gerekli bilgilendirmeyi sizin adınıza restorana yapacaklardır.

YemekSepeti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma:

444 54 45

Ayrıca internet sitesi üzerinden üyeliğinize giriş yaparak, sağ altta yer alan canlı destek bölümü sayesinde yazışarak da iletişim kurabilirsiniz. Yorum bölümü aracılığıyla görüşlerinizi iletmeyi unutmayın.

Çağrı merkezini puanlayın!