10 Haziran 2021 tarihinde güncellendi.

Yataş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08508500987

İlk kuruluş tarihi olarak 1976’lı yıllarda kurularak, eski adıyla Süntaş AŞ yeni adıyla Yataş, kazancını her zaman yatırım olarak işe geri yatırarak bugünlere gelmeyi başarmış olan, emeğiyle büyümüş markalardan biridir.

Türkiye’de İstanbul’da kurulan yatak markası Yataş ile birlikte güvenli ve uzun ömürlü, rahat edeceğiniz pek çok yatak, nevresim takımı, yorgan, ev tekstili gibi pek çok ürünlere ulaşabilirsiniz. Zengin çeşitliliğiyle birlikte yenilikçi tasarımlara sahip olan marka, her zevk ve beklentiye uygun şekilde en iyi konforu ve kaliteyi sizlerle buluşturuyor.

Yataş Ürünleri nelerdir?

Markanın sahip olduğu ürün kategorisinde ana kategoriler şu şekilde oluyor:

  • Yatak
  • Yatak ve Yorgan
  • Ev Tekstili
  • Baza ve Başlıklar
  • Yataklı Koltuk

İnternet sitesinde yer alan ürün çeşitliliğine bağlı olarak fırsat ürünlerinden tutun da çok satanlar ve online özel kategorileriyle beraber bir de Hybrid yataklar bulunuyor. Ödüllü yatak modelleriyle birlikte siz de bu yatak modellerine göz atabilir ve istediğiniz gibi seçimlerinizi de ilgi çeken modeller üzerinde yoğunlaşarak yapabilirsiniz. Olası bir soru veya merak ettiğiniz bir konu varsa da Yataş müşteri hizmetleri ile telefon üzerinden iletişimde kalabilirsiniz. Merak ettiğiniz her soruya yanıt verecek çağrı merkezi yetkilileriyle görüşebilirsiniz.

Yataş Markası Avantajları Nelerdir?

Yataş markasının bugün 45. yılı olmasıyla birlikte üstün garanti sunuyor olduğu bir marka olarak bilinir. Her yaş ve vücut tipine özel şekilde üretilen yepyeni teknoloji ile omurga dostu yataklar, sağlıklı bir uyku ve gece geçirmenizi sağlar. Yaşam kalitenizi arttıran nitelikte, ödün vermeden kalitesiyle beraber ev tekstil ürünlerinden tutun da yatak çeşitlerine kadar hm renk hem de trend modelleriyle istediğiniz gibi pek çok ürünlere ulaşabilirsiniz.

Yataş Servisleri Telefon Numarası

Yataş Servis Numarası: 08508500987

Markanın ön plana koyduğu “Yataş uykusu” denilen tanımlama ile birlikte tanışmak istediğinizde, yaşam kalitenizi artıracak olan bu yataklara satış noktalarıyla, online satış ya da alo yatak hattı ile birlikte ulaşabilirsiniz.

Dilediğiniz her zaman hijyen standartlarını en uygun şartlarda sağlayan mağazalar ile birlikte deneyimli satış personellerinin uzman görüşlerine uygun şekilde güvenli alışverişlerinizi bu satış noktalarında yapabilirsiniz. Eğer isterseniz online satış konusunda da yatasbedding.com.tr ile çok daha pratik ve hızlı şekilde alışveriş deneyimi geçirebilir, alışverişlerinizi de güvenli bir şekilde online olarak sağlayabilirsiniz.

Bunların çok daha dışında telefon ile satış temsilcilerine ulaşmak, ürünler hakkında bilgi almak ve bir rehber niteliğinde sizi yönlendirmesini istemeniz halinde de en iyi şekilde siparişlerinizi kolayca gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Yataş telefon numarası üzerinden istediğiniz şekilde pek çok konuya değinerek ürünler hakkında sorularınızı sorabilir ve merak ettiklerinize yanıt bulabilirsiniz.

Yataş İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan eposta ile yazılı şekilde Yataş markasıyla iletişime geçebilirsiniz. Merak ettikleriniz ve sormak istediğiniz konuların çok daha dışında sipariş ürün, kargo teslimatı ya da iade süreçleriniz hakkında resmi yazışma olarak görüşebilirsiniz. Kampanya, duyuru ve indirimler hakkında da sosyal medya hesaplarından takip etmek için aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz. 

Yataş E-posta Adresi: yatasas@hs.kep.tr

YATAŞ Facebook

YATAŞ Twitter

YATAŞ İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!