7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Yataş, Süntaş A.Ş. bünyesine bağlı olarak 1976 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin önde gelen ev dekorasyon ve mobilya markaları arasında yer alan Yataş, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayabilen markalar arasındadır. Kalitesi, güvenilirliği ve satış sonrası desteği ile dikkat çeken Yataş, aynı zamanda bütçe dostu fiyatları ve modernliği ile de gözde markalar arasında yer almaktadır.

Yataş’ın genel ürün gruplarını sıralayacak olursak bunlar arasında dikkat çekenler yatak odası takımlar, tekstil aksesuarları, banyo grubu ürünleri, baza, başlık ve yatak modelleridir. Yataş ürünleri yeni çıkan teknolojilere ve modaya göre güncel olarak tasarlanmaktadır. Uzun yıllardır sektör içerisinde tecrübe sahibi olan Yataş her geçen gün kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Yataş aynı zamanda 444’lü bir çağrı merkezi iletişim numarasına da sahiptir. Çağrı merkezi numarası üzerinden Yataş ürünleriyle ilgili detaylı bilgi alabilir, satış sonrası destek hakkında da bilgi alabilirsiniz. Size en yakın Yataş satış noktasını öğrenebileceğiniz çağrı merkezini arayarak marka ile ilgili istek, soru, öneri ve görüşlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 0 987 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!