1978 yılında İstanbul’da kurulan kadın giyim markası Yargıcı, kurulduğu ilk günlerde konsept olarak “erkek gömleği” modelleri üzerine yoğunlaşmıştır. 2001 yılından beri ise yalnızca kadın giyim sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de 53’ü aşkın mağazası olan Yargıcı, pek çok kadının ilk tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır.

Yenilikçi ve özgün tasarımları ile dikkat çeken Yargıcı, modaya uyumlu kıyafet tasarımları sayesinde her kadının moda dünyasını yakından takip edebilmesini sağlayabilmektedir. Kadın giyimi ve farklı alanlarda ürün satışı yapan yargıcı ürünleri arasında T-shirt, Gömlek&Bluz, Elbise, Etek, Triko, Pantolon, Bermuda&Şort, Ceket, Dış Giyim, Mayo & Bikini, Espadril, Sandalet & Terlik, Hasır Çanta, Hasır Şapka, Güneş Gözlüğü, Terlik&Sandalet, Babet, Düz Ayakkabı, Spor Ayakkabı, Bot Çizme, Telefon Kabı, Çanta&Cüzdan, Takı, Şal, Şapka & Bere, Saat, Kemer, Saç Aksesuarı, Çorap & Eldiven, Güneş Gözlüğü, Mobilya, Ev Dekorasyonu, Mutfak, Sepet, Yastık, Ev Tekstili, Aydınlatma, Dekoratif Çiçek & Ağaç, Bahçe Dekorasyonu, Banyo Kitap ve Kırtasiye ürünleri yer almaktadır.

Yargıcı markasının aynı zamanda 444 numaralı bir çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. 444 97 42 numarası üzerinden Yargıcı çağrı merkezine ulaşarak ürünler hakkında bilgi alabilir, sipariş durumunuzu öğrenebilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!