Yandex Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

15 Ocak 2020 tarihinde güncellendi.

1997 yılında Rusya’da temelleri atılan internet tabanlı ürün üreticisi ve geliştiricisi olan Yandex, en fazla arama motoru ile ilgi çekmektedir. Rusya’nın en fazla ilgi gören ve kullanılan arama motoru olmayı başaran Yandex, her geçen gün yaptığı yeni girişimler ve büyük yatırımlar ile büyümeye devam etmektedir.

Türkiye’de de faaliyetlerini sürdüren Yandex’in ülkemizde ofisi yer almaktadır. Spor kulübü ve şirketler ile anlaşma yapan Yandex müşteri hizmetleri ile de destek sunmaktadır. Ancak Yandex’in aktif bir müşteri hizmetleri numarası yoktur.

Rusya müşteri hizmetleri numarası olan 00 7 495 739 22 22 numarası ve İstanbul Ofis adresi olan Esentepe Mah. Talatpaşa Caddesi No:5 Ofis No: 27-28-29-32 34397 Levent, Şişli-İstanbul üzerinden Yandex ile iletişime geçebilmeniz mümkündür. Dilerseniz online destek talebi oluşturarak da firma ile iletişime geçebilirsiniz.


Yandex Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” için 2 yorum

  1. Yandex’in Türkiye’de müşteri hizmetleri olmamasını anlayamıyorum. Bu arama moturu ülkemizde de en fazla kullanılan arama motorları arasında bulunuyor ama yine de çağrı merkezi yok ilgin. Hesabımla ilgili kimseden destek alamadım.

  2. Yandex toloka da tahmin ettiğim birisi muhtemelen cep telefonumu 6 yıldır kullanıyor ve ben bunu çözemiyorum ,yandexe mail attım ,cevap yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir