Yahoo! Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Stanford Üniversitesi öğrencileri Jerry Yang ve David Filo’nun kurduğu Yahoo, ilk dönemlerde arama motoru olarak hizmet veren bir marka olarak yola çıkmıştır. Zaman içerisinde e-posta hizmeti ile de ön plana çıkan Yahoo, günde 7 milyar sayfa gösterimi elde ederek dünyanın en fazla ziyaret edilen 5. sitesi olma ünvanına da erişmiştir.

Yahoo Messenger hizmeti ile ABD’de yaygın bir şekilde tercih edilen Yahoo, ücretsiz sesli ve görüntülü görüşme programları ile de dikkat çekmektedir. Windows Messenger’dan önce çıkartılan Messenger uygulaması ile dikkat çeken Yahoo, 2008 yılından itibaren Türkçe radyo kanalları ile de hizmet vermeye başlamıştır.

Yahoo’nun Türkiye içerisinde hizmet verdiği bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Yahoo yetkililerine ulaşmak isterseniz internet sitelerinde yer alan iletişim formunu ve resmi e-posta adresini kullanabilirsiniz.


Yahoo! Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Yahoo!’dan aldığım mail hesabının şifresini unuttum bir türlü geri alamıyorum. Bu sorunu nereden çözebilirim çağrı merkezleri yok, e-posta attım dönüş yok iletişim formundan da geri dönen olmadı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir