Yapı Kredi Bankası tarafından 1992 yılında ortaya çıkartılan ve markalaştırılan kart türü Worldcard, geniş bir kitleye hitap etmektedir. “Türkiye’nin en bonkör kartı” sloganıyla ortaya çıkan Worldcard, dünyanın en değerli 10 kredi kartı listesine girmeyi de başarmıştır. Kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sunan Worldcard ile anlaşmalı işyerlerinden yaptığınız alışverişlerinizde Worldcard’a özel olan taksitlendirme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Alışverişlerinizi yaparken Worldpuan kazanabileceğiniz ve farklı avantajlardan yararlanabileceğiniz Worldcard sayesinde puanlarınızı kullanarak dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, cep telefonunuza TL bakiyesi aktarabilir ve emekliliğiniz için birikimde bulunabilirsiniz.

Taksitli nakit avans özelliği de sunan Worldcard’ta size en uygun faizler ile 5 ile 12 ay vadeli olarak nakit para çekebilirsiniz. Türkiye’deki en avantajlı kredi kartları arasında yer alan ve Yapı Kredi Bankası güvencesiyle sahip olabileceğiniz Worldcard’ın çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır.

Worldcard’ın çağrı merkezini arayarak kayıp ve çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, güncel kampanyaları öğrenebilir, kartınızla ilgili işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. 444 0 444 ve 0850 222 0 444 numaraları üzerinden ulaşabileceğiniz çağrı merkezini arayarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!