2010 yılında kurulan WM Aracı Türkiye’nin en büyük 2. webmaster forumu olarak adlandırılmaktadır. WM Aracı, Türkiye’nin ilk ve tek webmaster araçlarının sunulduğu websitesi olarak ortaya çıkmıştır. Zaman içerisinde konseptini genişleten WM Aracı, hem araçlar bölümü hem de forumu ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

WM Aracı adlı web sitesi, web tasarımı, grafik tasarım ve web ile ilgili çeşitli işleri yapan kişilerin üye olduğu bir forumdur. Ticaret, dayanışma ve teknik destek odaklı olarak kullanılan WM Aracı forumunda pek çok farklı kişi ile tanışabilir ve birlikte iş yapabilirsiniz.

WM Aracı internet sektöründe yer alan kişilerin de takip ettiği ve kullandığı bir internet sitesidir. Forum kısmında geniş bir kategori yelpazesinde hizmet sunan WM Aracı üzerinden ticaret yapabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca sormak istediğiniz teknik konularda da forumda konu açarak destek alabilirsiniz.

WM Aracı’nın herhangi bir çağrı merkezi hattı bulunmamaktadır. Fakat WM Aracı sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak veya e-mail adresi aracılığıyla yetkililere ulaşabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletişim formu ya da e-mail adresi üzerinden WM Aracı’na iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!