Wish Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 1-800-266-0172

Alıcı ve satıcı arasında, internet platformu üzerinden alışveriş yapabilme olanağını kolaylaştıran günümüzde yaygın e-ticaret platformları arasında yerini alan, Amerikan şirketler arasında bulunan isimlerden biri de Wish markasıdır. 2010 yılında kurulan bu şirket, bugün birbirinden farklı süreçler içerisinde insanların e-ticaret platform ile alışveriş yapabilme imkanını sunan, ellerindeki ürünleri satabilme olanağını veren en iyi platformlardan biri olarak tanımlanır.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Popüler giyimden ayakkabıya, elektronikten aksesuara kadar pek çok kategori üzerinde dünyanın her yerine baksanız da en uygun fiyatlarda bulacağınız alışveriş imkanını sizlerde Wish ile birlikte yaşayabiliyorsunuz. Bu konu Wish çağrı merkezi ile görüşerek de öncesinde hem bilgi alacağınız hem de Türkçe dil destekli çağrı merkezi yetkilileriyle görüşerek de iletişimde olacağınız şekilde çeşitli sorularınızı yöneltebilir, bilgi alabilirsiniz.

çağrı merkezi numarası1-800-266-0172
e-posta adresisupport@wish.com
yardım sayfasıhttps://www.wish.com/contact?hide_login_modal=true
hızlıca müşteri hizmetine bağlanmaDesteklenmiyor.
çağrı merkezi çalışma saatleri7/24
genel merkez adresContextLogic Inc.in merkezi One Sansome Street, 33rd Floor, San Francisco, CA 94104 adresindedir.
wish çağrı merkezi kısa bilgi

Kaliteli ve İndirimli Ürünler Buradan Satın Alın

Hem mobil uygulaması olan hem de web sitesi üzerinde alışveriş imkanını sunan bu platform, bugün hem alıcı hem de satıcıyı birleştirmek amacıyla kurulan platformlardan biridir. İndirimli şekilde çeşitli spor aletlerinden popüler giyim – kıyafetlere birbirinden farklı uygun fiyatlı alışveriş seçeneklerine burada ulaşabilirsiniz. Kaliteli ürünlerle beraber %90’a varan indirimler sayesinde ihtiyaç duyduğunuz en iyi şekilde alışverişlerinizi yapabilir, AVM’ye dahi gitmeden çok rahat şekilde indirimli olarak her ürünü bulabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Wish’te bugün toplamda 200 milyon üzerinde ürün bulunuyor. Birbirinden farklı birçok ürünlerin fırsat dolu indirimli halleriyle beraber ulaşabilme imkanına erişebilirsiniz. Siz de bu uygulamayı indirir, tasarruftan faydalanabilir ve en iyi şekilde Türkiye’deki faaliyetleriyle beraber resmi olarak alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Tüm taleplerinizde, istek veya şikayetlerinizde ise Wish müşteri hizmetleri ile Türkçe dil destekli şekilde çağrı merkezinden görüşebilirsiniz.

Wish’in Avantajları Nelerdir?

Burada pek çok imkanlar dahilinde alışverişi eğlenceli hale getirebiliyorsunuz. Örneğin özel bir müşteri desteği bulunan bu platform üzerinde tam tamına 30 gün boyunca iade hakkınız söz konusudur. Bununla birlikte siparişlerinizi verdikten sonra izleme ve takip etme imkanına da sahipsiniz. Bunların çok dışında ise hem güvenli satın alım hem de detaylı ürün incelemeleri olan sayfalarda, marka ürünlerde de tasarruf edecek şekilde alışverişlerinizi ekstra indirimli şekilde yapabilirsiniz.

İnternette araştırılan konulardan biri de Wish sitesi güvenilir internet sitesi mi olduğu konusudur. Wish’ten istediğiniz her zaman güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Eğer satın aldığınız ürünlerle ilgili sorunlarınız varsa, iade süreçleriniz mümkün olduğu gibi ABD’ye ait bu şirketin Türkiye operasyonu da olduğu için istediğiniz her zaman Wish iletişim numarası ile Türkiye’deki hattına ulaşarak hem bilgi hem de destek alabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Wish Eposta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

Çeşitli kampanyalar, indirimler ve özel günlere ait şekilde çeşitli duyurular hakkında bilgi edinmek için doğrudan Wish’in internet sitesi dışında sosyal medya hesaplarına da aşağıdaki gibi ulaşabilirsiniz. Birçok platformda bulunan hesapları dışında da eposta adresiyle destek almak istediğiniz her konuda da bağlantı kurabilirsiniz. Merak ettiğiniz bir konu olduğunda, sunmanız gereken bir kanıt ya da bilgi paylaşımında da e-posta adresini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Eposta Adresi: support@wish.com

WİSH Facebook

WİSH Twitter

WİSH İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!