WinWin Kurumsal Hizmet Yönetimi, 2006 yılından beri ülkemizde hizmet sunan ödeme platformları arasında yer almaktadır. Türkiye’de geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran WinWin, M-Payment uygulamasını üye işyerleri kuruluşlarla ilk olarak hayata geçirmiştir. Toplam 265 bini aşkın kullanıcıya hizmet sunan WinWin, ayrıcalıkları ve kampanyalarıyla kısa süre içerisinde gözde bir firma olmayı başarmıştır.

WinWin kullanıcıları yemek, konaklama, ulaşım, temsil ve ağırlama, sosyal yardım, güvenlik, sağlık, sigorta ve giyim gibi faaliyetlerde hizmet sunmaktadır. Bu kategorilerde yer alan harcamalarınızı WinWin anlaşması olan işyerleri ile kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Toplam işyeri sayısı 14.512 olan WinWin aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır.

WinWin ile ilgili soru, görüş, öneri ve isteklerinizi iletebileceğiniz çağrı merkezine 444 66 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden WinWin kartınızda  yaşadığınız teknik problemler hakkında destek alabilir, üye işyerlerini öğrenebilir, bakiyeniz hakkında sorularınızı da sorabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla dikkat çeken WinWin sayesinde alışverişlerinizin ödemelerini en güvenilir ve en hızlı şekilde yapabilirsiniz. Türkiye’de giderek yaygınlaşmaya başlayan bu platform ile ilgili sorunlarınız ve sorularınız için çağrı merkezini arayabilir ve müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!