Whatsapp Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim

Günümüzde whatsapp kullanıcılarının sayısı oldukça çoktur. Ne yazık ki çağımızda vazgeçilmez hale gelen whatsapp uygulaması bazen sorunlar yaratmaktadır. Kullanıcılar bundan dolayı whatsapp müşteri temsilcisi ile görüşmek isterler.

Whatsapp’ın Çağrı merkezi Türkiye’de olmadığı için websitesi üzerinden iletişim’de bulunabilirsiniz.

Whatsapp için bütün destek taleplerinin bulunduğu web sayfası :  https://www.whatsapp.com/contact/?l=tr

 

Ürün destek bölümünden : Whatsapp  uygulaması için destek yardım talebi isteyebilirsiniz. Ondan dolayı support@whatsapp.com mail adresine yardım talebi hakkında mail atabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapacaklardır.

Gizlilik politikası soruları : Bölümünden gizlilik ile ilgili merak ettiğiniz sorular varsa bu bölümden ulaşabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse : Bilgilerim üçüncü şahıslar tarafından görünüyor mu?

 

Whatsapp’ın Türkiye üzerinde bayisi , destek binası olmadığı için çağrı merkezi yoktur. Ondan dolayı destek talebine internet üzerinden mail atarak ulaşmanız gereklidir.


Whatsapp Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim” için 9 yorum

 1. Mustafa ceceli abi ben ozel egitim okulu ogrencisiyim sizin isterim ki okulumuz da bir konser vermenizi cok isterim ve cok mutlu olurum okulumuz adi haci mustafa postagsi ozel mesleki egitim okulumuz iyi aksamlar siz seviyoruz abicim yorumuma yanit ver mustafa ceceli abicim ♡ ♥

  1. Merhaba
   Bu isteğinizi whatsapp uygulamanızın ayarlar kısmında, konuşmalar ve yedek kısmından bulabilirsiniz. Bunun dışında geçmişe dönük kayıtlar whatsapp tarafından kaydedilmemektedir.

 2. Öncelikle Merhaba Whatsaptan ÇOK önemli konuşmalarım ve fotograflar vardı 2016 ait dökümanı nasıl alabilirm bana ait numara

  1. Merhabalar;
   whatsapp ayarlara girdiğinizde yedekleme kısmını göreceksiniz. Eğer yedekleme yaptmışsanız bu tarihlerde konuşma ve fotoğraflarınıza ulaşabilirsiniz.

 3. wife uzerinden mesajlari aliyorum fakat kendi internet pakrtim.uzerinden hic bir mesaj gelip gitmiyor yardimci olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir