Volkswagen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1937 yılından beri dünya çapında hizmet veren Volkswagen, Türkiye’de de yeterli teknik servis hizmeti ile kullanıcılarına hizmet sunuyor. Volkswagen aynı zamanda Türkiye’ye özel bir çağrı merkezi iletişim telefon numarasına da sahiptir.

Volkswagen firmasına 0212 335 04 44 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Telefon numarasını aradığınız takdirde bütün istek ve şikayetleriniz ile ilgili yetkili kişilerden destek alabilirsiniz.

Volkswagen’e aynı zamanda internet platformları üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür. E-posta adresi ve resmi internet sitesinde yer alan iletişim forumlarını kullanarak dünyaca ünlü markaya görüşlerinizi iletebilirsiniz.

444 89 24 numarası üzerinden de ulaşabileceğiniz aynı çağrı merkezine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi istediğiniz her an bildirebilirsiniz.


Volkswagen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” için bir yorum

  1. Bu markanın araçlarını uzun yıllardır kullanıyorum ne zaman sorun yaşasam çağrı merkezini arıyorum yıllardır hiç sorun yaşamadım. Aradığınız gibi gayet kibar ve bilgili kişiler ile görüşüp sorunlarınızı çözebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir