1984 yılında kurulan Vestel, televizyon, beyaz eşya, LED aydınlatma ve tüketici elektroniği alanlarında hizmet sunmaktadır. Toplam 16 bini aşkın çalışanı olan Vestel’in Türkiye’de 1250’den fazla satış noktası bulunmaktadır. Sektörde lider konumda olan Vestel 350’den fazla servis ağı ile de Türkiye’nin en fazla servis noktasına sahip olan elektronik şirketleri arasına girmiştir.

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren Vestel, müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Televizyon ve beyaz eşya gibi ürünler üretirken Vestel Venüs adı altında akıllı telefon üretmeye de başlayan Vestel ilk yerli cep telefonunu da üretmiş bir firmadır.

Dünyada yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Vestel, Ar-Ge faaliyetlerine de hız kesmeden devam etmektedir. 4K kavisli TV üretimini de üstlenen Vestel toplam 1 milyon metre karelik alana kurulmuş özel fabrikasında çalışmalarını sürdürmektedir. 154 farklı ülkeye ihracat yapan Vestel, en başarılı Türk elektronik firmaları arasında yer almaktadır.

Vestel, müşterilerine çağrı merkezi ve WhatsApp hattı üzerinden de hizmet vermektedir. Vestel’in çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 222 4 123 numarasını tuşlayabilirsiniz. Vestel’e WhatsApp üzerinden ulaşmak için ise 0536 075 4 123 numarasını kullanabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!