2 Nisan 2022 tarihinde güncellendi.

1984 yılında faaliyetlerine başlayan Vestel, 1994 yılından beri Zorlu Holding bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Vestel’in üretim tesisleri Manisa şehrinde bulunmaktadır. Manisa’nın 1.1 milyon metrekare alan üzerine kurulu Vestel City üretim merkezi tek lokasyonda üretim yapan en büyük endüstri kompleksleri arasında yer almaktadır.

1994 yılında Vestel Elektronik A.Ş.’nin Zorlu Holding bünyesine katılmasından sonra büyümeye devam eden Vestel, bilgi teknolojileri, savunma sanayi ve elektrik, elektronik sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Elektronik, beyaz eşya ve dijital ürünler tasarlayan Vestel, 16’ı yurt dışında olmak üzere toplam 23 şirketten oluşan küresel bir şirketler grubudur. Tüketici elektroniği ve beyaz eşya sektöründe dünyanın önde gelen ODM üreticilerinden biri olan Vestel, Avrupa TV pazarının lideridir.

Vestel aynı zamanda müşterilerinden gelen geri dönüşleri büyük bir titizlikle inceleyen bir markadır. Vestel çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 222 41 23 numarasını tuşlayabilirsiniz. Ayrıca firmanın WhatsApp destek hattı olan 0536 075 41 23 numarasını da kullanabilirsiniz.

Müşteri temsilcileri ile görüşerek firma ile ilgili aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ayrıca istek, şikayet, öneri ve diğer sorularınızı da müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!