30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Vernel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0800 261 26 28

Türkiye’ye 1976 yıllarında gelen, mis kokulu ve yumuşatıcı kategorilerinde ön planda olmayı başaran en büyük temizlik markalarından biri Vernel, kalitesiyle, uygun fiyat imkanlarıyla büyük bir müşteri kitlesine sahip markalardan biridir. Yumuşatıcı noktasında Türkiye’de neredeyse tek marka olmayı başardığı gibi ismini bu sektör ile bağdaştırmayı başarmış isimlerden biridir.

Çamaşırlarınızın temizlik süreçlerinde her zaman temiz kokması ve yumuşatıcı yardımıyla temiz olmasında büyük katkılar sağlamaktadır. Müşterilerinin memnuniyet anlamında ürünleriyle %100 müşteri memnuniyeti sağlayan marka, kurulduğu günden bu yana birçok ürün çeşitliliği ile hemen hemen neredeyse tüm büyük süper marketlerin raflarında ürünlere rastlayabilirsiniz.

Vernel ürünleriyle ilgili alışverişlerinizde, alışveriş sonrası kullanım süreçleryile ilgili yaşadığınız tüm aksilikler konusunda veya sorularınızla ilgili konularda Vernel müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Vernel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, doğrudan tek telefon ile yukarıdaki 0800’lü telefon numarasından Vernel Türkiye çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Güvenli bu çağrı merkezi numarası ile müşteri sorularını ve sorunlarını yanıtlayan, tüm talepleri karşılayan ve online olarak telefondayken şikayetlerinizi bildirebileceğiniz, kısa sürede geri dönüş alacağınız bir müşteri hizmetleri sistemine sahiptir.

Ücretsiz çağrı merkezi telefon hattını dilediğiniz her gün, 09:00 ile 17:00 saatleri arasında arayabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Görüşmelerinizle ilgili markaya ait tüm konularda soru, talep, öneri veya sorunlarınızı bildirerek müşteri temsilcileriyle beraber görüşme yapabilirsiniz.

Türkiye’de birçok ürün çeşidi güvenli bir şekilde kullanılan Vernel ile beraber siz de doğru marka tercihlerinizde seçim olarak yumuşatıcı için tercihlerinizi yapabilirsiniz Bu noktada Vernel müşteri temsilcisi ihtiyacınız varsa, telefon numarasından doğrudan arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Hızlı iletişim ve e-posta yolu ile görüşme için, http://www.henkel.com/contact-us adresinde yer alan iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Hem hızlı hem de kolay iletişim yolu ile siz de Vernel markası yetkilileriyle görüşebilir ve dilediğiniz ürüne ait konu hakkında hızlıca iletişim kurmuş olabilirsiniz.

Vernel Posta Adresi: Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. No 8 Buyaka İki Sitesi C Blok, Kat: 10 – 14, Tepeüstü, Ümraniye, İstanbul

Vernel Faks Numarası: 0216 579 40 17

Vernel Sosyal Medya Adresleri

VERNEL Facebook

VERNEL Twitter

VERNEL İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!