24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

VATAN BİLGİSAYAR Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 56 56

Türkiye’de bu zamana kadar ilk bilgisayar mağazası olma unvanına sahip olan Vatan Computer, günümüz halk adıyla Vatan Bilgisayar olarak bilinmektedir. İlk olarak Ankara, Elmadağ’da 1983 yıllarında kurulan bu şirketin kurucusu Hasan Vatan’dır.

İlgi ve rağbet noktasında yoğun talepleri karşılamasıyla beraber çok kısa sürede İstanbul’da açtığı şubeleriyle beraber çok yoğun talepleri karşılamaya başlayan bir marka olmuştur. İstanbul’da çok fazla şube açması sonrasında çeşitli şehirlerde de mağazalar açmış ve Ankara, İstanbul’dan sonra İzmir’de de teknoloji mağazalarını açmaya devam etmiştir. Bu süreçte fiziki olarak mağaza satışlarıyla büyüyen ve ünlenen Vatan Bilgisayar, son yıllarda internet üzerinden de satış imkanıyla beraber bilgisayar ve bilgisayar yedek parçalarıyla ilgili tüm desteği sunmaktadır.

Vatan Computer iletişim numarası

Vatan Bilgisayar olarak ev aletleri, bilgisayar ürünleri, teknolojik cihazlar ve beyaz eşyalar olmak üzere tüm elektrikli cihazlarda satış ve destek veren marka halini alırken bu noktada Vatan Bilgisayar iletişim numarası ile müşteri temsilcilerine bağlanmak isteyen, soru ve sorunlarını paylaşmak isteyen sayısı da doğru orantıda artmıştır. İnternet üzerinde çok karmaşık telefon numaraları bulunsa da bu sayfada iletişime ait her şeyi bulabileceksiniz.

VATAN Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aşağıda yer alan telefon numarası Vatan Bilgisayar çağrı merkezi telefen no olup siz de istediğiniz her zaman çağrı merkezine bağlantı kurarak iletişime geçip, soru veya sorunlar hakkında tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Vatan Bilgisayar konu hakkında her zaman destek sunacağı çağrı merkezi üzerinden tüm müşterilerine hizmet vermeyi mesai saatleri içerisinde gerçekleştirmektedir.

Aşağıda yer alan bu telefon numarasıyla beraber çözüm üretemediğiniz her konuda Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri ile görüşebilir ve tüm iade, değişim ya da benzer alışveriş süreçlerinizde birbirinden farklı konular olmak üzere yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar’ın aktif olarak kullandığı 0850’li bir çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır. Çağrı merkezine hafta içi her gün 09:00 ile 18:40 saatleri arasında erişebilirsiniz. Hafta sonları ise 10:00 ile 17:00 arasında ulaşabilirsiniz.

Ürün satın almak istediğiniz zamanlarda ise çağrı merkezine haftanın 7 günü 09:00 ile 22:00 saatleri arasında kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Vatan Bilgisayar’a ulaşmak için 0850 222 56 56 numarasını tuşlayabilirsiniz.

VATAN Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502225656

VATAN BİLGİSAYAR Şikâyet Hattı

Vatan Bilgisayar alışveriş deneyiminizle ilgili tüm konularda iletişim yolları aşağıdaki gibidir. Herhangi bir konuda destek veya konu hakkında bilgi almak için arayabilir; çağrı merkezi ile değişim, iade süreçleri dışında şikâyet ya da önerilerinizi de kolayca paylaşabilirsiniz. Şikâyet hattı olarak direkt çağrı merkezini arayıp bilgi edinerek, aşağıdaki telefon numarası üzerinden gerçek çağrı merkezi olarak Vatan Bilgisayar iletişim numarası ile direkt olarak yetkili birime ulaşabilirsiniz.

VATAN BİLGİSAYAR Şikâyet Hattı İletişim Numarası: 08502225656

VATAN BİLGİSAYAR İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Türkiye’de internetten alışverişi de aktif şekilde başaran ve çok fazla rağbet gören teknoloji mağazalarından Vatan Bilgisayar’ı aynı zamanda sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri dışında sosyal medya üzerinden takip edebilir, iletişime geçebilir ya da duyuru, aktif kampanya süreçlerinde etkin rol oynayarak takipçisi olabilirsiniz. Aşağıdaki resmi ve gerçek Vatan Bilgisayar sosyal medya hesaplarını anında takip edebilirsiniz.

VATAN BİLGİSAYAR Destek E-posta Adresi: info@vatanbilgisayar.com

VATAN BİLGİSAYAR Facebook

VATAN BİLGİSAYAR Twitter

VATAN BİLGİSAYAR İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!