VAKKO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02124820404

Hazır giyim dünyasında önemli bir yere sahip olduğu gibi marka ve moda denilince akla gelen isimlerden biri de Vakko markasıdır. Hazır giyim ürünleriyle beraber her zaman bir adım önde olmayı başaran Vakko, her geçen gün iyi bir giyim konusunda kadın ve erkeklere en önemli şekilde şık koleksiyonlarını açıyor. Stil sahibi olan ve 1934 yılından bu yana Vitali Hakko tarafından kurulan bu marka, Şen Şapka adıyla kurulmuştur. Önceleri küçük bir şapka dükkânı olan Vakko markası daha sonrasında modaya yön vermeyi başaran bir marka ismi olmuştur.

Türk ipek ve pamuğu ile beraber yünüyle beraber eşarplar üreterek bugün Vakko, ön planda olduğu ismiyle beraber hazır giyim ürünlerinde oldukça güçlü bir alana sahiptir. Lüks giyim deneyimi istekleri olan hedef kitlesi müşterisine en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Vakko müşteri hizmetleri ile beraber her zaman her an için görüşme yaparak, direkt müşteri temsilcisi bulabilir ve kolayca bilgi, destek alabilirsiniz. Yapmak istediğiniz alışverişlerinizle ilgili olarak çağrı merkezine bağlanarak dilediğiniz gibi destek ve alışveriş konusunda destek alabilirsiniz.

İstediğiniz her zaman Vakko iletişim numarası üzerinden Vakko mağazalarından alışveriş yapmadan önce bilgi alabilir, müşteri temsilcisi telefon numaralarıyla görüşerek istediğiniz her zaman alışveriş konularında sorularınızı yöneltebilirsiniz.

VAKKO iletişim bilgisi

Bu sayfamız üzerinde yer alan telefon numaralarıyla beraber siz de Vakko iletişim numarası sayesinde doğrudan Vakko markasının çağrı merkezine ulaşır, müşteri temsilcileriyle görüşerek alışverişlerinizle ilgili tüm aksaklık ya da problemler hakkında bilgi paylaşabilirsiniz. Alışverişlerinizle ilgili sormak istediğiniz satın alım öncesi veya sonrasındaki sorularınızla beraber doğrudan çözümleri bulabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

VAKKO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02124820404

VAKKO Şikayet numarası

Müşterilerine çok yönlü problem çözümü konusunda destek sağlamak isteyen Vakko markasının gücü de müşteri memnuniyetinden geliyor. Vakko ürün iade veya değişim konularında istediğiniz tüm konularda taleplerinizi Vakko çağrı merkezi üzerinden sağlamaktadır. İstediğiniz her zaman telefon görüşmesi yapabileceğiniz Vakko çağrı merkezi müşteri temsilcilerine şikayetlerinizi de bildirebilir, konu hakkında destek alabilirsiniz.

VAKKO İletişim Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Vakko internet sitesi üzerinden iletişime geçerek, yazılı şekilde de iletişimde olabilirsiniz. Ancak Vakko üyeliği gerektiren online iletişim için şu adresi kullanabilirsiniz: https://shop.vakko.com/tr/login?returnUrl=/tr/yardim?createIssue=true

Aynı zamanda sosyal medyadan takip etmek istediğiniz her an en büyük sosyal medya mecralarından takibi aşağıdaki hesap listesini görüntüleyerek kontrol edebilirsiniz. Anında hesabı takibe alabilir ve dilediğiniz an özel indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz.  

VAKKO Facebook

VAKKO Twitter

VAKKO İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!