18 Nisan 2021 tarihinde güncellendi.

Vakıfbank Müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 0 724

VakıfBank, Türkiye’de kurulan devlet bankaları arasında en büyük aktif 3. bankası olarak bugün hizmet veren bankalardan biridir. Türk Anonim Ortaklığı olarak da bilinen VakıfBank, 1954 yılında kurulmuştur. 2020 raporuna göre de hala 3. aktif banka olarak ülkemizde hala geçerliliğini korumakta olup bugün genel müdürlüğünü Abdi Serdar Üstünsalih yapmaktadır.

Bireysel ve kurumsal çözümleriyle beraber bankacılık alanında pek çok özel kampanyalar, ürün ve hizmetleriyle beraber Vakıfbank, bir devlet bankası olsa da aslında özel bankalarla yarışır şekilde en iyi imkanları müşterilerine sunmaktadır. “Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası” düşüncesi ve sloganı ile bu yolda en iyi şekilde hizmet sağlamaktadır. Kurumsal, bireysel, ticari ve KOBİ konularında tamamen çözüm odaklı sağladığı destekleriyle beraber VakıfBank müşteri hizmetleri telefon desteğiyle birlikte ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Vakıfbank Ürün ve Hizmetleri Nelerdir?

Vakıfbank’ın bireysel müşterilerine sunduğu özel bankacılık hizmetlerinin en başında bireysel krediler ve kredi kartları geliyor. Devlet destekli bireysel krediler ve kartlar sayesinde çok hızlı şekilde siz de kazanan taraf olabilir, birçok destekten de bu sayede faydalanabilirsiniz.

Tüm vergi ödemelerinizi tek banka üzerinden kontrol etmek istediğinizde, VakıfBank en iyi bankanız olacak olup tek banka üzerinden tüm vergi borçlarınızı ve süreçlerinizi takip edebilir, vergi ödemelerinizi de bu sayede yapabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri hizmetleri direk bağlanın!

Vakıf bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak için:

Telefondan ” 0850 222 0 724” arayın.

Daha sonra sırasıyla “2  ve 0 ” tuşlarına basın.

Yapmak istediğiniz banka işlemlerinizi seçin.

En son olarak kredi kartı bilgilerinizi girerek direk müşteri hizmetlerinden işleminizi basit yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

VakıfBank İle Hangi Ödemeler Yapabilirsiniz?

Dilediğiniz her zaman VakıfBank ile kolayca ödemelerinizi gerçekleştireceğiniz çok şey var. Ödemelerinizin tamamını kolay şekilde tamamlamak, vaktinizi boş yere harcamamak adına siz de aşağıdaki birçok işlemleri tek banka olarak VakıfBank üzerinden yapabilirsiniz:

 • Otomatik ödeme talimatı
 • FAST ile ödeme
 • Havale, EFT, VakıfPay ödemeleri
 • HGS ve OGS Ödemeleri
 • Otomatik ödme talimatı ve düzenli havale – eft ödemeleri
 • Öğrenci harcı ödemeleri
 • Okul tahsilatları
 • UYAP
 • MEB ödemeleri
 • MTV ödemeleri
 • Bağışlar ve daha birçok ödemelerinizi basit şekilde siz de VakıfBank mobil bankacılık veya internet bankacılık üzerinden yapabilirsiniz.

Bir devlet bankası olsa dahi özel banka gibi alacağınız hizmet noktasında her zaman Vakıfbank çağrı merkezi ile iletişimde kalabilir, soru ve sorunlarınızı paylaşacağınız doğru bir departman sayesinde de tüm destek hattının sizlere yardımcı olmasına dair talepte bulunabilirsiniz.

Aşağıda yer alan Vakıfbank Genel Müdürlük posta adresine gönderilmesi gerek evraklar ya da iletişimde olmak istediğiniz herhangi br konu hakkında güncel adrese ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Posta Adresi: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:7/A-B 34768 Ümraniye/İstanbul

Vakıfbank Faks Numarası: +90 216 724 39 09

Vakıfbank Kampanyaları Nelerdir?

Vakıfbank’ın güncel kampanyaları hakkında siz de tek sayfa üzerinden bilgi ve destek alabilirsiniz. Bireysel kampanyalar, taşıt kredisi kampanyaları, kart ve kobi kampanyaları gibi birçok kampanyalarından yararlanacağınız şekilde istediğiniz her zaman  tek sayfa üzerinden görüntülemek adına istediğiniz gibi aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için https://www.vakifbank.com.tr/kampanyalar-tumu.aspx?pageID=645 buradan bilgi alabiliyor ya da Vakıfbank iletişim numarası ile çağrı merkezine ulaşıp bilgi, destek alabiliyorsunuz. Tüm aktif kampanyalar ya da size uygun olan kampanyaların neler olduğunu da sorabilir, öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Güncel kampanya ve detaylı bilgiler hakkında da bankanın ulaşacağınız tüm sosyal medya hesapları aşağıdaki gibidir. Dilediğiniz her zaman sosyal medyadan da çalıştığınız bankanızı takip edebilir, sormak istediğiniz pek çok soru hakkında da her zaman iletişimde kalarak sosyal medya yetkililerine de ileterek sizinle iletişime geçmelerini de isteyebilirsiniz.

Vakıfbank Eposta Adresi: [email protected]

VAKIFBANK Facebook

VAKIFBANK Twitter

VAKIFBANK İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!