30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

1954 yılında vakıf kaynakları ve ekonomik kalkınmanın ihtiyaçları doğrultusunda kurulan VakıfBank, kurulduğu ilk günden beri çağdaş bankacılık yöntemleri ve uygulamalarıyla Türkiye’nin en önemli bankaları olmaya devam etmektedir. “Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası” sloganıyla faaliyetlerini sürdüren VakıfBank, kurumsal, ticari, KOBİ ve tarım bankacılığı ile birlikte bireysel ve özel bankacılık alanlarında da ürün ve hizmet sunmaktadır.

Tek bir alanda değil, bütün finansal alanlarda uzmanlaşan VakıfBank, Türkiye’nin öncü bankaları arasında yer almaktadır. Temel bankacılık hizmetleri ve ürünleriyle birlikte yatırım bankacılığı ve sermaye piyasası faaliyetlerini de sürdüren VakıfBank, iç ve dış ticarette önemli bir rol üstlenmektedir.

Vakıf bankası müşteri hizmetlerine bekleme yapmadan direk telefonla bir çok banka işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz. Artık bankamatiğe gitme derdine son. Vakıfbankası kredi kartınız ile hemen telefondan arayarak sizlere vereceğim kodları tuşlayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıf bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak için:

Telefondan ” 0850 222 0 724″ arayın.

Daha sonra sırasıyla “2  ve 0 ” tuşlarına basın.

Yapmak istediğiniz banka işlemlerinizi seçin.

En son olarak kredi kartı bilgilerinizi girerek direk müşteri hizmetlerinden işleminizi basit yoldan gerçekleştirebilirsiniz……