2015 yılında anonim bir şirket olarak kurulan Vakıf Katılım, kurulduğu günden itibaren modern bankacılık hizmetleri ile dikkat çekmeye başlamıştır. Kar ve zarara katılma prensibine dayalı bir bankacılık anlayışı ile hizmet sunan Vakıf Katılım, toplanan fonların faizsiz nakit para sağlanması temeline dayanarak hizmet sunar. Bu hizmetler dahilinde sanayi ve ticaret gibi sektörlerde de değerlendirilebilecek karı ya da zararı müşterileri ile paylaşmaktadır.

Vakıf Katılım bünyesinde yer alan müşteriler nakit paraya ihtiyaç duydukları zaman faizsiz nakit para desteğinden yararlanabilirler. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından idare edilen Vakıf Katılım, diğer katılım bankalarında da olduğu gibi sadece kendi bünyesindeki müşterileriyle değil, aynı zamanda toplumdaki pek çok kişinin istek ve ihtiyaçlarına göre hareket etmektedir.

Uzun yıllardır aktif bir şekilde hizmet veren katılım bankalarına yeni bir soluk getiren Vakıf Katılım, modern bankacılık faaliyetlerini sürekli yenileyerek klasikleşmiş bankacılık hizmetlerini de harmanlayarak sizlere hizmet sunmaktadır. Vakıf Katılım aynı zamanda çağrı merkezi ile de müşterilerine hizmet sunmaktadır. Vakıf Katılım çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 201 1 202 numarasını tuşlayabilirsiniz. Vakıf Katılım müşteri iletişim merkezine 7 gün 24 saat boyunca sadece bir telefon üzerinden ulaşabilir ve şubeler ile ATM’ler üzerinden yapabileceğiniz pek çok farklı işlemi yapabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!