21 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Unilever, Türkiye’deki ilk yatırımını 1952 yılında gerçekleştiren İngiltere ve Hollanda merkezli bir markadır. Hollada’nın başkenti Rotterdam ve İngiltere’nin başkenti olan Londra’da iki merkezi bulunan şirket yiyecek, içecek, dondurma, kişisel bakım ve ev bakım ürünleri gibi farklı ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

Marka bünyesinde tescil edilmiş 400’ü aşkın marka bulunmaktadır. Bu markalardan bir kısmı Türkiye’de de tanınmıştır. Axe, Dove, Becel, Lipton, Magnum, Knorr ve Omo gibi markaları bünyesinde barındıran Unilever, dünyanın en büyük küresel kuruluşları arasında yer almaktadır.

190 ayrı ülkede faaliyet gösteren ünlü marka yüzde yüz halka açık bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de bir asırdan fazla süredir hizmet sunan marka, günden güne artan hizmet çeşitliliği, hizmet ağı ve ürün çeşitliliği ile dünya pazarındaki bayını sürekli olarak artırmaktadır.

Markaya ait olan Türkiye’de bulunan 8 fabrika, üretimlerini sürdürmektedir. 5 binden fazla çalışana sahip olan markanın ürünleri arasında gündelik hayatta tükettiğiniz gıdalardan, kullandığınız deterjana kadar farklı ürünler yer almaktadır.

Unilever markasının aynı zamanda çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. Unilever markasına ulaşmak isterseniz 444 25 19 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden istek, şikayet, görüş ve önerilerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!