1997 yılında kendini genç hisseden her yaştan kadınlar için kurulan Twist, kısa bir süre içerisinde kendine özgü ve farklı kıyafetler tercih eden kişilerin ilk tercih ettiği markalar arasında yer almaya başlamıştır. Kaliteli ürünleri uygun fiyat seçenekleriyle satın almak isteyenler için ideal bir marka olan Twist, Azerbaycan, Kuveyt ve Kıbrıs’ta mağazalarıyla hizmet sunmaktadır.

Özgün tasarımları ve her an her yerde kombinlenebilen özel parçalarıyla dikkat çeken Twist, ayakkabı, çanta ve aksesuar koleksyionlarıyla da farklı beğenilere hitap etmeyi başarmıştır. Koleksiyonlarında zamanı yakalayabilecek parçalara yer ayıran Twist, özgürlüğü simgeleyen çizginin bir adım ötesinde durmaktadır.

Şehrin dinamizmine uyum sağlayan ve kendini özgürce ifade edebilen yenilikçi koleksiyonlarında ruhunu özgür bırakan Twist, klişelerden uzak tarzları yansıtabilmenizi sağlıyor. Türkiye’nin süperstarı olarak nitelendirilen Ajda Pekkan ile de 2012 yılında işbirliği yapan Twist, pek çok ünlünün tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Twist, son olarak popstar Hadise ile birlikte de özel bir koleksiyon hazırlamıştır.

Yenilikçi tarzı ile fark yaratan Twist 2016 yılında Chill Out Bodrum ve Chill Out Çeşme festivallerinde de sponsor olarak yer almıştır. Twist markasının çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0212 368 01 23 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!