TV8 Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Türkiye’nin en fazla izlenen televizyon kanalları arasında yer alan ve yayınladığı her program ile milyonlara hitap etmeyi başaran TV8, eğlenceli yayın akışı ile gün boyunca takip edebileceğiniz bir kanaldır. Kısa süre içerisinde Türkiye’de yer alan kanallar arasından sıyrılmayı başaran ve büyük bir dikkat çekmeyi başaran TV8, yayınladığı her program ile farkını ortaya koyarak milyonların gönlünde taht kurmuştur.

Gündüz kuşağı ile ekstra dikkat çeken TV8, canlı yayınları ile de dikkat çeken bir televizyon kanalıdır. Daha kaliteli yayın ve hizmetler sunabilmek için çağrı merkezini de geliştiren TV8 ile ilgili istek, şikayet ve önerilerinizi paylaşmak istiyorsanız 0212 987 30 70 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Ayrıca bir diğer çağrı merkezi numarası olan 0212 304 88 88 numarasını da kullanabilirsiniz. Telefon numaraları dışında TV8 kanalının e-mail adresini ve internet sitesini de kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.


TV8 Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. TV8 çağrı merkezi çok hızlı yanıt veriyor çağrılarınıza ama menüler arasında dolaşmak son derece zor olabiliyor. İstediğim menüye bir türlü erişemedim ve temsilcilerle görüşme sağlayamadım belki WhatsApp hattını denemek lazım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir