Turknet müşteri hizmetleri direk bağlanma

Turknet müşteri hizmetleri direk bağlanma numarası 0850 ile başlamaktadır sizlerde bu numarayı çevirip aşağıda bulunan işlemleri yaparsanız çok hızlı bir şekilde işleminizi çözersiniz.

Turknet çağrı merkezin sabah 09:00 Akşam 16:30 saatleri arasında işlem yapmaktadır. Hafta sonu ne yazık ki işlem yapılmıyor.

Turknet müşteri hizmetleri direk bağlanma telefon numarası : 0850 288 80 80

Bağlantı kurduktan sonra yapılması gerekenler :

1 Tuşuna basın.
1 Tuşuna basın.
0 Tuşuna basın.

TurkNet müşteri hizmetleri direk bağlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma başlıklı makalemizde türk telekom 444 lü iletişim numarası, türk telekom canlı destek ve türk telekom iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Turknet müşteri hizmetleri direk bağlanma” için 24 yorum

 1. bana telefon faturası borcunuz var diye cep telefonuma mesaj yaziyorsunuz 59 tl ben altı aydır hatım ve internetim iyi olmadıgı için telefonu iptal etim bu kunu hakunda belge istiyorum avkatıma verecegim döküman gönderin telefonu çoktan iptal etim nereyi aradıgıma dair döküman istiyorum

 2. Bu nasıl bir işletme halen anlamış değilim!
  İptal talbeninde bulundum iptal edildiğine dair msj geldi.Kullanmadıgım internetin nasıl faturası cıkıyor buna cevap verebilecek bir sorumlu varmı acaba ? Bağlandıgı tarıhten itibaren aynı ay içerinde defalarca arıza kaydı verdim bir dönüş olmadı aynı ay içerisinde iptal ettirdim. Hiç bir şekilde kullanamadığım int hizmetinizin nasıl oluyorda halen fatura cıkıyor? Bu faturayı hiç bir şekilde ödemeyeceğim. İlgi konu hakkında da BTK’ya yazı geçeceğimi belirtmek isterim.
  5537045121
  Onur AKKAN

 3. Sizden kaynaklı internet telefon kesiliyor mağdur oluyoruz buda yetmiyor gibi 0 ₺ borcunuzdan dolayı internetiniz kapatılmış 24₺ açma kapama bedeli bir sonraki ay faturanıza yansıyacak mesajı gönderiyorsunuz. Siz insanların zeka’sıyla dalgamı geçiyorsunuz yoksa küfürmü ediyorsunuz bize o zaman bende size diyorumki yapacağınız işin taaaaaa ….. …….!
  Zeynel YILDIRIM
  05357858218

 4. ben böyle adi bir hizmet görmedim kimseye ulaşamıyoz oparötöre bağlamışsınız lak lak yapıp duruyor verdıgım paralar haram olsun hizmet sıfır ınternet tımı ıptal edın onu bıle zorlastırmısınız hırsızsınız hırsız

  1. aradığınız akşam saatleri hatlar yoğun oluyor , mesai cıkısına rast geldiği için böyle problemler yaşayabiliyorsunuz.

 5. Allahaşkına tlefonlarıma (216 5077018465)cevap verin.Müşteri hizmetlerini kapalımı tutuyorsunuz.Kasıtlı mı açmıyorsunuz.Yoksa dalga mı geçiyorsunuz.

 6. Yeni baglattim baglandi dediniz hic bir isik yanmiyor nede internet var musteri hizmetlerine zaten ulasamiyorum sesli yanit sistemine yonlendiriyor ariza kaydiniz bulunmaktadir diyor donus yapcaklar diyor ne arayan var ne soran nasil iptal ettirebilirim turkneti?

  1. biz size turknet müşteri hizmetlerine nasıl daha kolay ulaşabilirsiniz diye hizmet sunuyoruz , ürün ile alakalı şikayet ve önerilerinizi kendilerine bildirin lütfen

 7. sizler dolandırıcı bir GSM şebekesisiniz. hizmet anlayışınız hiç yok. müşteri hizmetiniz hiç bir anlam da yeterli değil. bu bağlamda sözleşmemi iptal ediyorum kına yakın

  1. Hasan Bey yetkili arkadaşlar eğer okurlarsa sizinle iletişime geçeceklerdir , yaşadığınız durumdan dolayı üzgünüz , iyi günler dilerim.

 8. İnternet devamli kopuyor bıktık artık iptalde bulunduk, dilekçe gönderdik hala cevap yok! Müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıp bilgi almak istiyoruz o da olmuyor! Çok pişmanım en kisa surede sizden kurtulmak istiyorum. Bu kadar kötü hizmet kalitesi olamaz. Hem internet ağı hem hizmet kalitesi BERBAT!

  1. turknet direk bağlanma telefonu ile tekrar deneyebilirsiniz , şuan turknet çağrı merkezine ulaşabiliyorum.

 9. 2015 yılında İstanbulda oturduğum halde Adana üstünden yanlış hat bağlama sorunu yaşattınız yetmedi aylarca bu sorunu çözemediniz yetmedi beş ay boyunca hiç kullanmadığım internet hattına fatura kestiniz yetmedi defalarca arayıp itiraz ettiğim faturaların dört tanesini iptal edip bir tanesini iptal etmeyip herhalde yıllar geçince insanlar yaşadıkları sizden kaynaklı mağduriyeti unutur üstüne bir bardak su içer. Sonra icra takip başlatır faiziyle hiç hakketmediğiniz kazançlar elde eder sandınız. Sicilinde herhangi bir sorun yaşarsam firmanızı dava edicem. Yaşattığınız mağduriyeti telafi etmeniz mümkün değil. İptal etmediğiniz haksız kesilmiş faturayı derhal iptal ediniz. Gerekli işlem bilgisini açıklamalı mail ile istiyorum. Aksi taktire firmanızı haklı bir müşteri olarak dava edicem bilginize

 10. yav nasıl bir hizmet anlayışınız var yav kardeşim müşteri hizmetleri denen bir şey yok bağlanamıyoruz 32 mb hız kullanıyoruz hız düştü 8 mb e kadar bumu hizmet anlayışınız insanlara ne kadar değer verdiğiniz ortada böyle bir hizmet anlayışı olamaz bu resmen insanlarla dalga geçmektir 1 ay bedava kullanacağım ondan sonra bulursunuz iptallllllll edecem

  1. yoğun saatlerde hizmette kısıntı olabiliyor , bu tamamı ile altyapısal bir sorun , yoksa sizin çıkış hızınınız max o seviyede.

 11. Kesinlikle dolandırıcı bir firma kesinlikle türknet kullanmayın bir sürü param gitti internetbaşlanmadı iptal ettik zorlada olsa meğer iptalde olmamış hiç kullanmadim 45 tl fütura çıkmış mesaj yazmışlar ödeme yapmazsanız yasal işlem başlatılacak la bu neyin kafası alın size tefeci bir firma kimseye ulaşılamıyor zaten.

 12. İnternet ve Telefon hattımın nisan ayında açılması için talimat verdim.İnternet açık fakat telefon şu anda kapalı benim telefonuma kavuşmam lazım.Türk-Net ‘i defalarca arıyorum binbir dereden su taşınıyor bir yürlü mülakata ulaşamıyorum 82 yaşında bir insanı bu kadar yormayın Açılsın telefon hattım cevabınızı acele bildirin selamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir