23 Şubat 2021 tarihinde güncellendi.

Turknet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 288 80 80

Turknet, Türkiye’de 1996 yılından bu yana var olan yeni nesil Telekom operatörü olarak bilinen markalardan biridir. Hem bireysel hem de kurumsal iletişim ihtiyaçlarını karşılama amacıyla destek sağlayan, bugün telefon, internet, özel sanal ağ ve benzer şekilde verimerkezi – barındırma hizmetleriyle sunucu – datacenter tarafında da pek çok destek veren markalardan biridir. Güvenilir bir marka olmasıyla beraber hem yerel hem de uluslararası destekleriyle beraber bugün, bölgesel internet noktasında sağladığı katkısıyla beraber Türkiye’de sayılabilir 100 Bilişim Şirketi arasında ismini saydırmayı başaran bir markadır.

Uzmanlık alanına sahip genç ekibiyle beraber büyük bir marka olması dışında, bugün müşteri memnuniyetinin en üst seviyelerde olması için de çalışan bir marka olarak Turknet, bugünün en iyi internet altyapısını sağlayan markalardan biri olarak bilinir. Sahip olduğu internet desteğiyle beraber müşterilerini her zaman memnun bırakmak istediği gibi, yüksek kalitedeki hizmetleriyle beraber en iyi hizmeti verme hedefinde kalıcı olarak hedeflerini tutturmaya devam etmektedir. Tukrnet müşteri hizmetleri desteği göreceğiniz şekilde bu sayfada yer alan telefon numarasından bilgi ve desteği her zaman alabilirsiniz. Yine aşağıdaki telefon numarasıyla beraber de iletişimde kalabilirsiniz.

Turknet Telefon Numarası: 0850 288 80 80

Turknet’in Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Turknet’e ait olarak TurkNet Hızlı İşlem Hattı bulunmaktadır ve 0850’li numaradan direkt olarak kayıtlarınızı bırakarak, bilgi ve destek alabiliyorsunuz. Bu kayıtların hızlıca incelenerek direkt olarak müşteri desteği sağlanabilir olması noktasında da sizlere yardımcı olacak olan TurkNet destek hattı ile birlikte görüşebilirsiniz.

Bildirimlerinizi direkt olarak bir kayıt halinde oluşturuyor ve şirketin kayıt hattıyla görüşebiliyorsunuz. Aynı şekilde dilerseniz web sitesi üzerinden de online chat şeklinde görüşmeler yapabiliyor, Turknet çağrı merkezi için de online bağlantı kurmuş olabiliyorsunuz. Bu sayede çözüm üreten birimleriyle beraber en iyi şekilde destek alıyor, sorunlarınızla ilgilenecek uzman ekiple birlikte birebir görüşmenin içerisine de dahil olmuş oluyorsunuz.

Turknet müşteri hizmetleri direk bağlanma numarası 0850 ile başlamaktadır sizlerde bu numarayı çevirip aşağıda bulunan işlemleri yaparsanız çok hızlı bir şekilde işleminizi çözersiniz.

Turknet çağrı merkezin sabah 09:00 Akşam 16:30 saatleri arasında işlem yapmaktadır. Hafta sonu ne yazık ki işlem yapılmıyor.

Turknet müşteri hizmetleri direk bağlanma telefon numarası : 0850 288 80 80

Bağlantı kurduktan sonra yapılması gerekenler :

1 Tuşuna basın.
1 Tuşuna basın.
0 Tuşuna basın.

TurkNet müşteri hizmetleri direk bağlanabilirsiniz.

Çağrı merkezi ile görüşmeleriniz dışında herhangi bir şikayet kaydı açmak ve bu konu hakkında da görüşlerinizi paylaşmak istediğinizde Turknet Şikayet Çağrı Merkezi hattı olarak 0212 703 43 71 nolu telefon numarasını da. Tuşlayabilirsiniz. Burada direkt olarak şikayet hattını aramış, memnuniyetsizlikleriniz veya olumsuz süreçleriniz hakkında da direkt olarak bilgi alabiliyorsunuz. Bu sayede en iyi şekilde de destek ve bilgi alabilir, şikayetlerinizin de hızlıca müşteri memnuniyetine dönüştürülmesini isteyebilirsiniz.

Turknet Teknik Destek Telefon Numarası

İnternet altyapınız dahil olmak üzere herhangi bir süreç hakkında dilediğiniz her zaman görüşmelerinizi artık online olarak internet üzerinden yapabilirsiniz. Bu anlamda Online İşlemler olarak aşağıdaki link üzerinden ulaşabilir ve kayıt bırakabilirsiniz. Bunun dışında da iletişim bilgileri olarak aşağıdaki sosyal medya hesaplarını kullanıp, dilediğiniz her zaman TurkNet’in sosyal medya ekibiyle de iletişimde olup teknik destek hattının sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Online İşlemler için http://www.turk.net/online-islemler adresini kullanabilir ve buradan en hızlı şekilde yanıt alma operasyonunu deneyimleyebilirsiniz. Ek olarak aşağıdaki sosyal medya hesaplarına da göz atabilirsiniz.

Turknet E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan tüm sosyal medya hesaplarını bulacağınız TurkNet sosyal medya bilgileriyle beraber e-posta ve diğer iletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Posta yolu ile ulaşmak istediğiniz genel müdürlük adres bilgileri, hızlı işlem hattı detaylarıyla beraber tüm bilgiler bu sayfada yer almaktadır. Turknet iletişim numarası olarak direkt satış ve başvuru takip hattını da şu numaradan ulaşabilirsiniz: 0(850) 288 80 81

Genel Müdürlük Posta Adresi: Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi Torun Center A Blok No: 74 A/89 Şişli/İstanbul

İş Başvuruları: ik@turknet.net.tr

TURKNET Facebook

TURKNET Twitter

TURKNET İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!