2005 yılında iki ayrı bankanın birleşmesi ile günümüze kadar gelen Türkiye Finans Bankası şubeleri, gelişmeye devam eden ve sürekli olarak kendisini yenileyen bankalar arasında yer almaktadır. Türk yerli sermayesi ile kurulan ve ilk katılım bankaları arasında bulunan bu bankanın sunduğu avantajlar ticaret alanından KOBİ’lere kadar uzanabiliyor.

Avantajlı bankacılık hizmetleri sunan Türkiye Finans Bankası, aynı zamanda altın yatırımı için de pek çok kişinin tercih ettiği bankalar arasında yer almaktadır. Şubeleri hemen hemen her ilde bulunan Türkiye Finans, genel olarak şehir merkezlerinde ATM’leri ile de hizmet sunmaktadır. Alışverişlerinizde taksitlendirme yapabileceğiniz Finansör gibi farklı kart uygulamaları da sunan Türkiye Finans Bankası avantajlı bir şekilde alışveriş yapabilmenize de sağlamaktadır.

Müşterilerinden gelen geri dönüşleri detaylı bir şekilde değerlendiren Türkiye Finans Bankası, çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Türkiye Finans Bankası’nın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 2 444 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, bankacılık ürünleriyle ilgili bilgi alabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bankanın müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!