1980 senesinde Aydın’da kurulan Tuğba Kuruyemiş, günümüzde Türkiye genelinde 63 ayrı mağazası ile hizmet sunmaktadır. 750 ayrı çeşit ürüne kendi ürün yelpazesinde yer veren Tuğba Kuruyemiş, Türkiye’nin en büyük kuruyemiş markaları arasında bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile adından sık sık söz ettirmeyi başaran ünlü marka her geçen gün büyüyen mağazaları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

“Sıcak Sıcak Taptaze” sloganını kullanarak müşterilerine en iyi hizmeti sunan Tuğba Kuruyemiş, güler yüzlü personelleri ile de dikkat çeken bir markadır. Yüksek personel sayısı ile müşterilerin ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmeyi başaran Tuğba Kuruyemiş, pek çok noktada bulabileceğiniz mağazaları ile kuruyemişlere en güvenilir ve lezzetli şekilde ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

Yeni teknolojiden yararlanılarak ve el değmeden üretilen ürünleri ile Türkiye’nin dört bir noktasına satış yapan Tuğba Kuruyemiş, müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için müşteri hizmetleri desteği de sunmaktadır. Tuğba Kuruyemiş’in müşteri hizmetlerine bağlanmak isterseniz 0256 244 01 62 numarasını kullanabilirsiniz.

Çağrı merkezini arayarak istek, öneri, şikayet ve görüşlerinizi müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden dilerseniz Tuğba Kuruyemiş’in ürünleri hakkında da geniş kapsamlı bilgi almayı deneyebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!