30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

TTNET Türkiye’de bulunan tüm telekomünikasyon şirketlerinin altyapısının sahibi konumundadır .

TTNet Direk Müşteri Hizmetlerine Bağlanma sizin basit bir şekilde ulaşabilmeniz ve takviye alabilmeniz içresinde her vakit geliştirilerek en kullanışlı hale getirilmiştir.
Bu yapılandırma vasıtası ile siz de basit bir şekilde siz de mesele hatıranda telefon sayesinde takviye alabilir hem de uzaktan muayene edilerek probleminizi giderebilirsiniz. Bunun emeli yalnızca takviye ile de hudutlu kalmayıp değişik kampanyalar ile ilgili da malumat alabilmeniz içresinde de kullanabilmeniz mümkün.
Her halde size en yakın olabilmek ve size yardımcı olabilmek içresinde bu servisimizde çoğu çalışanımız yer almaktadır. Bu hizmette birçok meydana gelebilecek olumsuzluklarda ise bizim takviye almamız en ehemmiyetli plandadır. Bu tür görev veren şirketlerin prensip anlayışı da verdikleri görev ile ilgili meydana gelebilecek sorunlarda her vakit tam bir şekil deve noksansız takviye verebilmeleri ehemmiyetlidir.
Bu ehemmiyet ise görev niteliğini çoğaltmak emelli kullanmak mümkün.

 

İnsanlar fazlası vakit aldıkları hizmetler ile ilgili meseleler yaşarlar ve istemedikleri külfetli vaziyetlere düşerler. Bu vaziyet lüzum iş hayatınızda lüzum se kalifiye yaşamınızda size negatif istikamette tehlikeler veyahut işlerin aksamasını sağlar.  TTnet Doğrudan Müşteri Hizmetlerine Bağlanma da almış olduğunuz bugörev unsurunda meydana gelebilecek tehlikelere karşı veyahut problemlere karşı her vakit takviye hizmetleri alabilmeniz içresinde sağlanmaktadır. Her vakit iş hayatınızda ve kalifiye hayatınızda aldığınız internet hizmetiniz meseleler yaşayabilir veyahut kopmalar yaşanabilir.  Bu hususta iş veyahut kalifiye hayatınızda aksamalar işlerinizin yavaşlamasına da yol açabilir. Siz de bu hallerde her vakit takviye alma gereksinimi duyabilirsiniz.

 

Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 2018

444 0 375 / 0212 707 04 14 numaralı TTNET Müşteri Hizmetleri üstünden 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de büyük bir kullanıcıları kitlesine bulunduran TTNET müşteri hizmetleri temsilcisine dolaysız bağlanmak içersinde kısa bir yol arayışındaysanız, mutlaka sizlere ne kısa yoldan bağlanma şansını sunacağız.

İlk olarak TTNET müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 375 numarasını arayarak, önden uygulanan ve dinlemek mecburiyetinde bırakılan tanıtımları dinlemeniz gerekecektir.

Ardından müşteri numaranızı onaylayıp ya da onaylamadıktan ardından sırasıyla; ’2’ ‘1’ ve ‘6’ı tuşlayarak, TTNET Müşteri Temsilcisine kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

Bağlandıktan sonra tüm işlemlerinizi telefon ile halledebilir vakitten tasarruf sağlayabilirsiniz.
Bu işlem oldukça basit olup denenmiştir.

Çağrı merkezini puanlayın!