2017 yılında Bankalararası Kart Merkezi (BKM) tarafından kullanıma sunulan ödeme yöntemi olan Troy, “Türkiye’nin yeni ödeme yöntemi” sloganı ile faaliyetlerine başlamıştır. Kredi veya banka kartlarınızın sağ alt kısmında Troy logosunu görüyorsanız Troy altyapısını destekleyen ödeme yönteminden yararlanabilirsiniz.

Türk yapımı olan ve gelişmiş altyapısı ile dikkat çeken Troy, ülkemizdeki 16 farklı banka ile anlaşmalıdır. Banka veya kredi kartınızı Troy altyapısında kullanmak isterseniz bankanızı arayabilir veya şubeye uğrayarak Troy’a geçiş yapabilirsiniz. Farklı fırsat ve kampanyaları ile müşterilerine hizmet sunan Troy’u Türkiye’de yer alan bütün ATM ve POS’larda kullanabilirsiniz. İnternet ve mobil alışverişlerinizde de kullanabileceğiniz Troy ile arka yüzünde Discover-Diners-Pulse logoları bulunan kartlarınızla da birlikte kullanabilirsiniz.

Avantajlı ödeme seçenekleri sunan Troy aynı zamanda çağrı merkezi üzerinden de hizmet sunmaktadır. 0212’li çağrı merkezini arayarak Troy altyapısı ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Sistemsel ve teknik hataları da bu numara üzerinden yetkili kişilere iletebilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi alabileceğiniz çağrı merkezi aracılığıyla istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0212 350 79 00 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!