1 Mart 2021 tarihinde güncellendi.

TRENDYOL EXPRESS Telefon Numarası: 0850 759 15 15

2018 yılında Trendyol bünyesinde kurulan Trendyol Express, eğitimli saha personelleriyle beraber teslimat noktasında müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımayı başaran şirketlerden biridir. E-ticaret dünyası içerisinde her zaman en iyi şey, teslimat süreçlerinin sorunsuz ve aksaklık gerçekleştirilmesidir. Bu alanda da başarılı bir işe imza atmak adına Trendyol’un bünyesinde başlayan Trendyol Express, müşterilerinin her zaman hızlı ve süreklilik arz eden kargolarını en iyi şekilde taşıyarak, evlerine veya teslimat noktalarına bırakmayı hedeflemektedir…

Olası süreçlerin tamamında da soru ve sorunlarda direkt olarak destek alabileceğiniz Trendyol Express müşteri hizmetleri sayesinde en iyi şekilde destek alabilir, doğru ve kaliteli bir şekilde de hizmetlerden faydalanabilirsiniz. E-ticarette yapılan alışverişlerin hem sorunsuz hem de süreci aksatmadan getirmeyi başaran, 24 saat içinde kargoda olma imkanını tanıyan Trendyol Express ile birlikte hızlı bir kargo sürecinden faydalanmış olabilirsiniz.

Trendyol Express, en başlarda İstanbul’da başlayan bir ağ olsa da ilerleyen günlerle beraber artık Kocaeli, Bursa, Ankara ve Bursa gibi pek çok şehirlerde de dağıtıma başlamış, kısa zamanda tüm Türkiye’de de hizmet vermeye başlayarak Türkiye’de en büyük kargo ağlarından biri olmayı hedeflemektedir. Bu aşamada da en iyi şekilde yararlanacağınız kargo süreçlerinde kargom nerede, kargom bana ne zaman ulaşacak gibi konularda muhatap bulmak adına iletişim numaralarıyla beraber iletişime geçebilirsiniz.

Trendyol Express Gönderiler Ne Zaman Teslim Edilir?

Genel itibariyle müşteriler tarafından en çok sorulan sorulardan biri de Trendyol Express gönderimi ne zaman teslim eder, sorusu oluyor. Bu konu hakkında SMS aracılığıyla beraber teslim edilecek bilgisine sahip oluyorsunuz. Eğer bu bilgiye telefondan ulaşamazsanız ya da sizlere SMS gelmediyse, Trendyol Express çağrı merkezi telefon numarası da 0850 759 15 15 tuşlayıp da bilgi alabilirsiniz.

Trendyol Express web sitesinden de gönderimin durumunu görüntüleyebilir ve son durumu nerede olduğuna dair sorgulamada bulunabilirsiniz. İsterseniz yine çağrı merkezini arayarak bilgi edinebilirsiniz.

TRENDYOL EXPRESS İletişim Numarası: 0850 759 1515

Trendyol Express Adres Değiştirme ya da Şubeden Teslim Alma Var mı?

Eğer Trendyol Express’ten kargo alacaksanız, kargo geleceği adresi değiştirmek istiyorsanız SMS ile size gelen mesaj içeriğinde gönderi takip linkine tıklayarak, “Gönderi İşlemleri” menüsü üzerinden direkt olarak adres değişikliği talebinde bulunabilirsiniz. İsterseniz yine çağrı merkezini arayarak, Trendyol Express müşteri hizmetleri ile birlikte direkt olarak adres değişikliğini de yapabilirsiniz.

Trendyol Express kargo şirketinin şu anda şubesi bulunmamaktadır. Bu nedenle kargo, teslimatını direkt belirtilen adreslere yapmaktadır. Eğer kargolar hakkında başka tarihte kargo alma süreciniz olursa, çağrı merkezini arayabilir ve ön bilgi vererek, direkt olarak randevu talebinde bulunabilirsiniz ve müşteri temsilcisine bile bağlanmadan çağrı merkezinden direkt işlemleri tamamlayabilirsiniz. İsterseniz info@trendyolexpress.com adresinden de mail atarak talepte bulunabilirsiniz.

Trendyol Express Teslimat Gün Ve Saatleri

Trendyol Express üzerinden bir kargo bekliyorsanız hafta içi ve Cumartesi günleri çalışan şirket, saat 09.00 ile 21.00 saatleri arasında teslimat yapıyor. Bu saatler arasında haftanın 6 günü boyunca tüm kargo süreçlerini tamamlamakta olup, gönderiminizin sizlere ulaşması noktasında da takip numarasıyla beraber gönderileriniz nerede ve hangi aşamada gibi bilgilere de anında ulaşabilirsiniz.

Trendyol express Müşteri İletişim Formu

Trendyol, kendi markası olan Trendyol Express’te de her zaman müşteri odaklı çalışan bir marka olarak sizlere en iyi şekilde kargo deneyimi yaşatmak istiyor. Bu nedenle müşterilerinin istek ve önerilerini, şikayetlerini önemseyen firmaya dair iletişim kurmak ve bilgi vermek isterseniz aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

İstek, Şikayet ve Öneri Bildirim Formu: https://trendyolexpress.com/iletisim

Trendyol Express Maslak Ofis Adresi: DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi (Spine Plaza) No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İstanbul

Trendyol Express Operasyon Merkezi: Operations Center DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. , Akse Mahallesi 553. Sk. No: 11 Çayırova/Kocaeli

Trendyol Express Sosyal Medya Adresleri

Dilediğiniz her zaman aşağıdaki tüm sosyal medya hesapları üzerinden de Trendyol Express ‘i sosyal medyada takip edebilirsiniz. Tüm kampanyalar ve duyurular hakkında bilgi sahibi olur, kişiye ve bölgeye özel indirimleri de kaçırmadan siz de en uygun fiyatlarla kargo süreçlerinden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

TRENDYOL EXPRESS Facebook

TRENDYOL EXPRESS Twitter

TRENDYOL EXPRESS İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!