10 Ocak 2024 tarihinde güncellendi.

Tozlu Telefon Numarası veya çağrı merkezine ulaşmak her zaman kolay olmamaktadır , internette de satılan tozlu ürünleri son zamanlarda hisse satışı ile de gündeme gelmiştir , tarz ve güzel ürünler sergileyen web sitesi muadili sayfalardan öte tasarım ürünler yanında Türkiye’nin belirli yerlerinde kendi mağzalarının da olması firmanın bilinirliliğini arttırmaktadır.

İnternetten her bütçeye uygun satışlar yapan tozlu.com diğer sitelerden daha fazla müşteri memnuniyeti ve ulaşılabilirlik adına daha kolay ulaşıldığını görmekteyim.

Hizmet olarak whatsapp uygulaması üzerinden iki numara ile de hizmet veren firma bu bağlamda pazarlamada önemli bir ivme katmıştır satışlarına.

Tozlu.com çağrı merkezi numarası veya tozlu.com müşteri temsilcisine bağlandığınızda , güleryüzlü ve sesinin netliği ile dikkat çeken müşteri temsilcileri bulacaksınız , sizi sonuna kadar dinleyip pozitif çözümler sunmaktalar.

Tozlu.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Çağrı Merkezi İletişim 

0850 766 55 55

Tozlu.com WhatsApp Müşteri Temsilcisi * Tozlu.com Canlı Destek 

0532 202 57 88


0532 202 58 88

Tarz olarak daha büyük kesime hitap eden tozlu.com rakip olarak daha çocuksu ve gençlere yönelik olan defacto sayfasına da göz atmanızı öneririz

Çağrı merkezini puanlayın!