Oyuncaklar, çocukların kişisel gelişimleri için de en önemli olan şeyler arasındadır. Çocukların hayal dünyası için yararlı olan oyuncaklar aynı zamanda çocukların kendilerini ifade edebilmelerini de sağlar. Toyzz Shop markası da bu durumun bilincinde olan en ünlü markalar arasında yer almaktadır. Sadece çocuklar için hizmet veren Toyzz Shop, çocuk ürünlerinde çocukların sağlığını ön planda tutmaktadır.

Uzun yıllardır çocukların oyuncak ihtiyacını karşılayan Toyzz Shop, bu alanda yer alan lider markalar arasında yer almaktadır. Anne ve babaların da favori markaları arasında yer alan Toyzz Shop, kaliteden ödün vermeden ürün sunmaktadır. Her çocuğun zevkine ve yaşına uygun oyuncaklar sunan Toyzz Shop ürünleri arasında bebeklere ait ürünler de bulunmaktadır.

Oyuncak ürünleri dışında okul alışverişi ürünleri ve çocuk gelişimi ile ilgili kitaplar da sunan Toyzz Shop, çocukların sevdiği kahramanların üzerinde yer aldığı kırtasiye ürünleriyle de dikkat çekmektedir. Toyzz Shop markasının aynı zamanda çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. 0216 499 19 99 numarasını tuşlayarak müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Toyzz Shop çağrı merkezi aracılığıyla yaşamış olduğunuz sorunları çözüme kavuşturabilir veya düşüncelerinizi Toyzz Shop müşteri hizmetleriyle paylaşabilirsiniz. Dilerseniz Toyzz Shop’un resmi internet sitesinde yer alan iletişim formu üzerinden de müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!