9 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Global şirketler arasında yer alan TOTAL’ın Türkiye piyasalarına giriş yaptığı tarih 1992’dir. Türkiye’de madeni yağ, doğal gaz ve petrokimya alanlarında hizmet veren TOTAL, ülke içerisinde 50 milyar metre küp doğal gaz kullanımıyla bölgenin en önemli isimleri arasında yer almaktadır. TOTAL Türkiye’ye Nijerya üzerinden LNG sağlamaktadır. Diğer taraftan Hazar bölgesinden çıkan petrolün Türkiye üzerinden taşınmasıyla Avrupa’ya taşınabilmesini sağlayan BTC petrol boru hattının %5’ine de ortaktır.

Yıllık 50.000 ton madeni yağ üretebilen TOTAL, Türkiye’deki madeni yağ pazarının %11’lik kısmını elinde tutmaktadır. 10 binden fazla satış noktası bulunan TOTAL, en büyük petrokimya şirketleri arasındadır. Kaliteli ürünlerini uygun fiyat seçenekleriyle sunan TOTAL, her geçen gün çalışmalarını bir üst noktaya taşımaktadır.

Türkiye’de Galatasaray Üniversitesi ile yerel ortaklık anlaşması yapan TOTAL, üniversite öğrencilerine dersler veren, sözlü bilgilendirmeler, toplantılar ve sunumlar da yapan sponsorluk desteğini sağlamaktadır. TOTAL markasının İzmir Menemen’de madeni yağ üretim tesisi de yer almaktadır. 30.000 metrekarelik alana kurulu olan bu tesiste 8.500 metrekarelik kapalı alanda üretim, dolum ve stoklama işlemi yapılmaktadır.

TOTAL çağrı merkezi üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak için 0800 261 91 43 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!